• Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Alexandra Dreveňáková

Dúfame, že vďaka cvičeniam sa Saška postaví na nohy.

Naša dcérka sa narodila predčasne v 29. týždni tehotenstva. Od narodenia bola sledovaná v detskej neurologickej ambulancii v Humennom. Po roku nám oznámili veľmi smutnú správu. Saške diagnostikovali DMO s ťažším stupňom postihnutia dolných končatín s ľavostrannou prevahou.

Hneď sme začali s rehabilitačnými cvičeniami. Saška navštívila kúpele v Kováčovej. Bola dvakrát operovaná v Žiline na predlžovanie šliach na dolných končatinách a aj na bedrové kĺby. Po tejto operácii začala Saška štvornožkovať.

Od minulého roka sme začali navštevovať súkromné rehabilitačné centrum Svetielko v Prešove. Cvičí tam podľa metódy Therasuit v špeciálnom obleku. Počas týchto cvičení dokázala urobiť veľké pokroky, naučila sa prejsť krátke vzdialenosti za pomoci barličiek a nedávno dokázala urobiť pár krokov aj bez pomoci.

Tieto cvičenia sú však veľmi nákladné a preto by som Vás touto cestou chcela poprosiť o pomoc pre našu Alexandru. Dúfame, že vďaka týmto cvičeniam sa podarí Saške postaviť na nohy.