Barbara Coaching – služby

Volám sa Barbara Lucká a venujem sa transformačnému koučingu. Pred pár rokmi som sa ocitla v komplikovanej životnej situácii – ako partnerka a ako mama. Rúcal sa mi svet, pričom všetka snaha o jeho záchranu sa míňala účinku. Prišiel čas na zmenu a bola to príprava na všetko, čo mi mal život priniesť. Vtedy som to však vnímala úplne inak.

Narodila sa mi dcérka s detskou mozgovou obrnou a onedlho na to sa rozpadol aj môj dve desaťročia trvajúci partnerský vzťah. Bolo to ako prechádzka slzavým údolím bez konca. Čo však nasledovalo, ma prekvapilo a potešilo zároveň. S cieľom zachovať si zdravý rozum som hľadala cesty, ako von z marazmu, keď sa zrazu istoty premenia na domček z kariet a život sa sype pomedzi prsty.

Práve vtedy mi prišiel do cesty koučing. Je to neinvazívna metóda podpory človeka v problematickej situácii, ktorá vedie k jeho vnútornému posilneniu a upriameniu pozornosti na možnosti zmeny, rastu a vízie. Počas tohto procesu som sa ako klient prestala pýtať „prečo?“ a „ako?“. Namiesto toho som začala vnímať príležitosti, ktoré sa predo mnou objavovali. Prichádzali postupne, keď sa mne začala rozširovať perspektíva. Zdalo sa mi, akoby som predtým tlačila do zavretých dverí, ktoré len stačilo potiahnuť, aby sa otvorili. Nikto mi to však dovtedy nepovedal. Šlo to celkom ľahko.

A tak ako koučing pomohol mne ustáť náročné obdobie, urobiť si v sebe poriadok a vedieť, akou cestou ísť, tak isto zanechával pozitívne stopy na živote mojich klientov, ktorým som sa stala koučkou ja. Témy boli rôzne od vzťahov (rozvodov, rozchodov alebo návratov), cez kariéru, výchovu detí, až po otázky sebapoznania (sebavedomia, zmyslu života), či problémy so strachom a depresiou. Vždy však pri tom bolo dôležité pozrieť sa do seba, vidieť sa vnútornými očami a počúvať sa vnútornými ušami. Dovoliť si byť zraniteľným, nekritickým a bádať, aby sa človek dostal zo začarovaného kruhu vlastných myšlienok a stal sa slobodným.

Pozývam aj Vás na výpravu za spoznávaním seba samého a objavovaním naoko skrytých riešení prostredníctvom koučingu. Táto cesta má šťastný koniec.

  • Informácie o spoločnosti

    V prípade záujmu kontaktujte spoločnosť

Barbara Coaching

Ďalšie články partnerov

Konečne iná forma neurorehabilitácie
Školské batohy
Šanca pre deti – terapia zábavnou formou
Spa Rehab Clinic
Medilight biolampa
Axis Medical Center
THOMASHILFEN OCTOPUS
Generis
rehabklinik
Letmo
Ottobock
Generis Bicykle