Daňové priznanie online rýchlo, jednoducho a bezpečne – mojedane.sk

Termín na podanie daňového priznania za rok 2019 – 31. marec 2020 – sa neúprosne blíži a tak nie je čas zaháľať. Rok čo rok sa daňovníci stretávajú s tým istým problémom, boria sa s množstvom byrokracie a papierovačiek. Ako vyplniť daňové priznanie tak, aby nad tým človek nestrávil mladosť? Je to zdĺhavé a únavné, navyše s vysokou chybovosťou. Spôsob podávania daňového priznania sa po celé roky nezmenil.

„Ako celý proces zjednodušiť?“ opýtal sa sám seba a svojho tímu daňový konzultant Milan Polician. Odpoveď sa ponúkla sama. Online daňové priznanie. Z myšlienky sa stal skutok a vznikla šikovná aplikácia mojedane.sk, ktorú od vzniku v r. 2016 využilo už viac než 16 000 ľudí. Priznanie si tak môžete podať naozaj už za pár minút, bez zbytočných komplikácií a v zabezpečenom systéme.

Prehľadná aplikácia vás prevedie krok za krokom, inštrukcie sú zrozumiteľné a celý proces mimoriadne plynulý. Vznikol praktický spôsob, ako vyplniť daňové priznanie bez bolesti hlavy.

Na stránke www.mojedane.sk okrem iného nájdete aj ďalšie užitočné informácie. Napríklad o tom, ako si uplatniť daňový bonus, ako neplatiť daň z predaja nehnuteľnosti, prípadne ako uplatniť nezdaniteľnú časť základu dane.

Samozrejme nechýba možnosť poukázania 2% z dane. Naše občianské zdurženie Asociácia pomoci postihnutým – APPA si môžete vybrať z ponuky a údaje sa vyplnia automaticky. Ďakujeme za prejavenú dôveru, Váš príspevok nám pomáha pomáhať.