Horváth Felix

Pre svoj ďalší rozvoj potrebuje rehabilitácie

Môj syn Felix sa narodil predčasne, v 32. týždni. Hneď po pôrode bol preložený na JRSN v Poprade, kde bol napojený na podpornú ventiláciu. Približne mesiac bol sledovaný a podstúpil korigovanú infúznu liečbu. Bola mu diagnostikovaná spastická tetraplegická detská mozgová obrna.

Pravidelne absolvujeme neurologické, pneumologické, ortopedické a očné vyšetrenia. Dvakrát do týždňa sa s mojím synom zúčastňujem na rehabilitačných cvičeniach u MUDr. Márie Hencelovej. Tu cvičí s fit loptou, plazí sa a absolvuje aj elektroliečbu. V roku 2018 sme boli na rehabilitačom pobyte v Centre Svetielko v Prešove, ktorý som uhradila za pomoci príbuzných.

Rehabilitačné pobyty majú pozitívny vplyv na jeho zdravotný stav. Môj syn je po nich uvoľnenejší, zlepšila sa mu motorika, začal reagovať na okolie, hrá sa s hračkami a začal komunikovať s okolím. Rehabilitačné pobyty sú však finančne náročné, preto Vás prosíme o pomoc pri ich financovaní.

Horvath Felix
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.