Horváth Ján

Bojovník Janko potrebuje rehabilitácie

Chceli by sme Vám v prvom rade predstaviť nášho malého, ale zároveň veľkého bojovníka Janka, ktorý už toho vo svojom živote veľa prešiel. Absolvoval viacero operácii, ktoré s božou pomocou zvládol, preto je naším veľkým bojovníkom. Narodil sa s vývojovou vadou, má rázštep chrbtice, hydrocefalus a následkom poškodenia miechy zatiaľ nedokáže chodiť.

Momentálne má za sebou  operáciu nôžky, ktorú treba posilňovať, sú potrebné ďalšie rehabilitácie. Je to veľmi šikovný chlapec, ktorý by chcel chodiť, aj keď ho tie nôžky neposlúchajú. Veľmi si prajeme a snívame o tom, aby sa raz postavil na nohy. Janko túži byť ako jeho rovesníci, radovať sa spolu s nimi.

Plánujeme absolvovať opakované rehabilitácie v Červenom kríži v Košiciach, prípadne vyskúšať ďalšie prospešné rehabilitácie. Prosíme vás o pomoc a podporu pri financovaní rehabilitačných pobytov, ktoré tak veľmi potrebuje. Každé euro nám pomôže a posunie Janka vpred. Budeme vám za akúkoľvek podporu nesmierne vďační.

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Veselska Nikol
Timotej Baláž
Alex Kiss
Renáta Húšťavová
Angelovičová Nina
David Gabris
Adam Agh
Pfeifferová Michaela
Nikoleta Sarvašová
Marek Čižmár
Sophia Tichá
Mišeje Martin
Maxim Bereš
Dominik Gajdoš
Viktor Pamula
Viktor Vicena
Natalia Moravčíková
Sofia Lipová
Frano Matias