Horváthová Jazmína

Potrebuje rehabilitácie vo Svetielku

Pôrod mojej dcérky Jazmíny (02.04.2011)  bol veľmi ťažký a komplikovaný. Narodila sa v 41.týždni, bola resuscitovaná a umiestnená v inkubátore. Lekári nám povedali, že je v kritickom stave a nedávali jej nádej, že prežije. Bolo zistené, že má edém na mozgu, poruchu spánku, ľahký hypotalamus, prejavil sa u nej zvýšený nepokoj. Zistilo sa, že má spastické mozgové ochrnutie.

Dodnes sa sama nedokáže posadiť, sedieť na stoličke, otočiť sa, rozprávať, uchopiť predmety ani vykonávať samoobslužné úkony. Moja dcérka si vyžaduje celodennú starostlivosť. Pravidelne chodíme na rehabilitačné cvičenia a na rehabilitačné pobyty. Všetky tieto pobyty a operáciu sme hradili sami z vlastných finančných prostriedkov a prostriedkov našich rodičov a príbuzných. Máme ešte dve maloleté deti, ktoré sú školopovinné a mesačný príjem našej domácnosti nedokáže pokryť všetky výdavky na domácnosť a potrebné liečby pre moju dcérku.

Preto Vás žiadame o pomoc pri absolvovaní liečebných pobytov. V roku 2017 som sa snažila pre moju dcérku vybaviť príspevok na opatrovanie, avšak bezúspešne. Verím, že keď sa podarí uhradiť potrebné rehabilitácie, tak sa jej zdravotný stav zlepší. Už aj z doposiaľ absolvovaných terapií je na nej badať, že má uvoľnené svalstvo, lepšie vníma a začala sa u nej rozvíjať jemná motorika.

Horváthová Jazmína
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.