Kurzy plávania pre hendikepované deti

Vďaka finančnej podpore mesta Piešťany pripravuje APPA v spolupráci s organizáciou Babyland kurzy plávania pre telesne hendikepované deti, členov Klubu APPA z mesta Piešťany a okolia.

Cieľom plaveckých kurzov je poskytnúť deťom s telesným postihom priestor na aktivitu, ktorá povedie k zlepšeniu ich zdravotného stavu, podporí ich osobnostný rast a nadväzovanie sociálnych kontaktov mimo domova. Pobyt vo vode pod vedením špecializovaného fyzioterapeuta je neoceniteľným prínosom v psychomotorickom vývoji dieťaťa.

Milí záujemcovia o kurz plávania pre hendikepované deti.

Další plavecký blok pre deti do 12 rokov sa koná od 10. septembra 2018. Registrácia je spustená, môžete sa prihlasovať.

Registrácia

Deti sa plaveckého kurzu zúčastnia vždy v sprievode jedného rodiča/opatrovateľa. Doplatok za kompletný kurz je 10 Eur/rodina. 

Po vyplenení prihlasovacieho formuláru Vám zašleme potvrdzovací email s podrobnými informáciami pre hladké absolvovanie plaveckého kurzu. Ak nie je Vaše dieťa členom Klubu APPA, zaregistrovať sa môžete TU

Hotel Magnólia - Wellness centrum

Vo Wellness centre hotela Magnólia sa nachádza priestranný bazén vhodný na rôzne plavecké a relaxačné aktivity. Teplota vody dosahuje 28°C až 29°C, hĺbka bazéna je konštatne 1,5 m. Presvetlený interiér zaručuje v letných mesiacoch príjemné teplé prostredie.

10.9. – 8.10.2018

11:00 – 12:00 hod.

Kurz trvá 5 týždňov

Pozostáva zo štyroch lekcií a jednej bonusovej lekcie. Pláva sa 1x do týždňa, vždy v pondelok.