Kurzy plávania pre hendikepované deti

Vďaka finančnej podpore mesta Piešťany pripravuje APPA v spolupráci s organizáciou Babyland kurzy plávania pre telesne hendikepované deti, členov Klubu APPA z mesta Piešťany a okolia.

Cieľom plaveckých kurzov je poskytnúť deťom s telesným postihom priestor na aktivitu, ktorá povedie k zlepšeniu ich zdravotného stavu, podporí ich osobnostný rast a nadväzovanie sociálnych kontaktov mimo domova. Pobyt vo vode pod vedením špecializovaného fyzioterapeuta je neoceniteľným prínosom v psychomotorickom vývoji dieťaťa.

Milí záujemcovia o kurz plávania pre hendikepované deti.

Další plánovaný plavecký blok je v septembri 2018. V prípade záujmu vyplňte prihlasovací formulár a my Vás budeme pred začiatkom jesenného kurzu kontaktovať.

Registrácia

Deti sa plaveckého kurzu zúčastnia vždy v sprievode jedného rodiča/opatrovateľa. Doplatok za kompletný kurz je 10 Eur/rodina. 

Po vyplenení prihlasovacieho formuláru Vám zašleme potvrdzovací email s podrobnými informáciami pre hladké absolvovanie plaveckého kurzu. Ak nie je Vaše dieťa členom Klubu APPA, zaregistrovať sa môžete TU

Hotel Magnólia - Wellness centrum

Vo Wellness centre hotela Magnólia sa nachádza priestranný bazén vhodný na rôzne plavecké a relaxačné aktivity. Teplota vody dosahuje 28°C až 29°C, hĺbka bazéna je konštatne 1,5 m. Presvetlený interiér zaručuje v letných mesiacoch príjemné teplé prostredie.

September 2018

Kurz trvá 5 týždňov

Pozostáva zo štyroch lekcií a jednej bonusovej lekcie. Pláva sa 1x do týždňa.