Luka Klokoč

Intenzívna rehabilitácia

Volám sa Luka Klokoč a o dva mesiace budem mať 3 roky. Už dávno by som mal chodiť a behať  ako iné detičky, ale pre mňa to nie je také jednoduché.

Hneď po narodení sa začal ťažký boj o môj život, dávali mi len 10% nádej na prežitie. Už v prvých týždňoch som prekonal viacnásobnú sepsu, mám rozhádzané vnútorné prostredie, metabolické neidentifikovateľné ochorenie bez diagnózy. Jedlo prijímam v malých dávkach cez PEG (sonda zavedená priamo do žalúdka) , jedlo často vyvrátim a preto som veľmi slabý.

Absolvoval som pobyt v Adeli Medical Centre a veľmi mi to pomohlo. Dokážem už štvornožkovať, aj keď zatial málo, ale pre mňa je to veľký pokrok. Rehabilitácia v tomto centre je však finančne náročná, preto Vás chcem poprosiť o 2 % z dane. Som malý bojovník a chcem konečne urobiť môj prvý krôčik a verím, že s Vašou pomocou to dokážem.

Ďakujem. Luka s rodičmi.

Luka Klokoč - APPA
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.