Marianna Fodorová

Manuálny prídavný pohon na vozík mi zlepší mobilitu.

Volám sa Marianna, mám 40 rokov a od detstva sa pohybujem pomocou invalidného vozíka. Moja diagnóza je DMO, diparetická forma, paraplégia dolných končatín. Viackrát ma operovali na chrbticu kvôli skolióze. Mám ukončené stredné odborné učilište, odbor krajčírstvo. Napriek svojmu postihnutiu sa snažím žiť aktívne ako sa len dá ?. 

Rada chodím na prechádzky či už do mesta alebo do prírody a na stretnutia s priateľmi. Používam mechanický vozík a rada by som si k nemu zakúpila manuálny prídavný pohon od firmy Generis, s ktorým by som mohla prekonávať aj dlhšie trasy a náročnejší terén.

Som na plnom invalidnom dôchodku, preto by som potrebovala pomôcť s financovaním tohto zariadenia. Z dôchodku sa ťažšie financujú rôzne kompenzačné pomôcky a takisto rôzne rehabilitačné pobyty, na ktoré je mnoho hendikepovaných odkázaných.

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.