Mário Hulik

Veríme, že jedného dňa prehovorí

Pred jedenástimi rokmi bol Mário Hulik 21-ročný mladý muž plný energie a plánov do života. V jednom okamihu sa všetko zmenilo. Autonehoda. Doktori mu nedávali nádej, rodina to však videla inak. Verila, že Mário to zvládne. A on skutočne prežil. Jeho zdravotný stav sa po pár dňoch stabilizoval, ale diagnóza bola krutá – bdelá kóma. Rodina pevne verí, že príde deň a Mário prehovorí.

Po piatich mesiacoch strávených v nemocnici si rodina zobrala Mária domov. Mama sa venuje Máriovi denne dvadsaťštyri hodín už jedenásty rok. Popri všetkom začali hľadať odborníkov a rôzne druhy liečby pre pacientov v bdelej kóme. Pri hľadaní sa na nich usmialo šťastie a dozvedeli sa o  rehabilitačnom centre v Šoproni. Rehabilitácia v tomto centre Máriovi veľmi pomáha, vidia pozitívne výsledky, čo ich veľmi teší. Mário rehabilitáciu navštevuje niekoľkokrát do roka. Pre rodinu je však veľmi finančne náročná, keďže si ju musia hradiť v plnej sume sami.

Preto by sme Vás chceli požiadať o finančnú pomoc ktorá umožní Máriovi liečbu. Uvedomujeme si, že Mário nie je jediný, ktorý potrebuje pomoc  od okolia.  Ale nezostáva nám nič iné, ako skúsiť takouto formou získať financie na rehabilitácie pre Mária.

V mene Mária veľké ĎAKUJEME!

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.