• Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Milan Kirvej

Potrebuje pravidelnú rehabilitáciu

Prosím Vás o pomoc pre môjho manžela, ktorý potrebuje rehabilitácie.

Môj manžel Milan má 46 rokov a trpí vážnymi problémami s chrbticou, pretože dlhé roky ťažko pracoval. Pred 3 rokmi prekonal infarkt. Ďalšia rana nastala, keď si odrazu prestal cítiť nohy.

Používa dve barle, pomocou ktorých sa aspoň nejako pohne, ale je to veľmi náročné. Jeho stav je vážny, operácia nie je možná. Pán primár mu povedal, že po čase mu nohy ochrnú.

Manžel je často hospitalizovaný v nemocnici. Absolvoval rehabilitačné cvičenia a potrebuje takéto pobyty pravidelne. Prosím vás preto o finančnú pomoc. Manžel poberá invalidný dôchodok a ja poberám aktivačný príspevok. Ďalšie náklady máme aj kvôli psoriáze, ktorá ho tiež trápi. Nemáme dostatok peňazí na pravidelné rehabilitácie a kvalitné prípravky na toto kožné ochorenie. Mal by absolvovať liečenie v Smrdákoch, ale financie na to nemáme.

Budeme vám veľmi vďační za každú finančnú pomoc a všetkým želáme pevné zdravie, lebo je to najdôležitejšie. Pán Boh vás žehnaj…

Ďakujeme