Nicol Ďuríčková

Pomôžte Niki rehabilitovať a vyliečiť choré nôžky

Niki je 10-ročné dievčatko. Od svojho narodenia sa trápi s diagnózou equinovarus. Keď mala 18 mesiacov podstúpila operáciu Brockmanovou metódou v Bratislave. Trikrát do týždňa sme chodili na rehabilitácie. Spočiatku to bola „Vojtovka“, neskôr Bobath. Ako 4,5-ročná mala termín na operáciu vo Viedni, ale pre nedostatok financií sme to museli zrušiť. Cvičili sme doma. Od dvoch rokov chodíme na hipoterapiu, ale aj tú môžeme z finančných dôvodov absolvovať len raz do týždňa. Niki sa snaží, ale teraz, keď rýchlejšie rastie, sa jej jedna nožička neustále zhoršuje. Je nutná odbornejšia pomoc. Začala pokrivkávať a preto je už pre ňu náročnejšie kúpiť tenisky, sandále alebo baleríny.

Tak ako každý rodič, aj my hľadáme spôsob, ako jej pomôcť. Nádej vidíme v rehabilitáciách. Niki môže podstúpiť rehabilitácie v Axis Medical Centre. Žiaľ odďaľuje ju od toho nedostatok finančných prostriedkov. Nato, aby mohla rehabilitáciu absolvovať, potrebuje 3400 eur. Táto suma je nad možnosti rodiny. Dúfame, že sa nám spolu podarí pomôcť Niki, aby mohla aj ona nosiť pekné topánočky.

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia
Kučák Ľubomír
Voržáčková Sabina
Lukáš Kubovič