Slivovský Paľko

Potrebuje špeciálny kočiar

Paľko má 3,5 roka a narodil sa ako vytúžené dieťa. Po narodení sa zistilo viacero diagnóz, rázštep pery, viacero chýb srdiečka a ďalšie. Bol niekoľkokrát resuscitovaný, má za sebou tri katetrizácie a sedem operácií. Posledná resuscitácia zanechala známky na mozgu, lekári nevedeli, čo bude ďalej. Bol to dlhý, sedemmesačný boj v nemocnici. Minulý rok mu boli potvrdené dva nie veľmi bežné syndrómy. V blízkej budúcnosti ho čakajú ďalšie dve operácie.

Paľko je však veľký bojovník a hoci je stále ležiaci, intenzívne rehabilituje. Vďaka rehabilitáciám sa posúvame maličkými krokmi vpred. Je finančne veľmi náročné zabezpečiť všetko, čo potrebuje. Na jeho výchovu som sama, otec o neho nemá záujem.

Na uľahčenie presunov na rehabilitácie a na výlety by sa nám zišiel kočiar, ktorý sa rýchlo skladá a je ľahký.  Týmto vás chcem požiadať, ak nám môžete pomôcť a prispieť na špeciálny kočiar v hodnote 920 Eur.

Ďakujeme!
Paľko s maminkou

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.