Peter Vaško – Motomed

Narodil som sa 22.4.1989 a na tento svet som prišiel s rázštepom chrbtice a viacerými ďalšími diagnózami. Lekári mi nedávali veľkú šancu, že prežijem. Prekonal som zápal mozgových blán a potom ma v dôsledku ďalších chorôb viackrát operovali. Ja som sa však nevzdal a začal som spolu s mojou mamkou bojovať.

Vďaka neustálemu cvičeniu a terapiám sa mi podarilo v rámci mojich schopností osamostatniť. Snažím sa čo najviac začleniť do sveta zdravých. Vyštudoval som Vysokú školu zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Michalovciach.

Veľmi rád by som sa naháňal po ihrisku za loptou, pretože mám rád futbal. Zatiaľ sa však napriek intenzívnym rehabilitáciám pohybujem na invalidnom vozíku. Veľmi by mi pomohlo každodenné rehabilitačné cvičenie pohybovým prístrojom MOTOmed.

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.