Predaukčná výstava a komentovaná prehliadka výtvarných diel otvorila 7.ročník Charitatívneho aukčného salóna.

Keď sme pred siedmymi rokmi s organizovaním charitatívnej aukcie začínali, asi len málokto veril, že sa dožije viac ako jedného pokračovania.  Napriek tomu, APPA organizuje už 7.ročník dnes už prestížneho podujatia piešťanskej jesene.

V tomto roku sme po prvýkrát v histórii podujatia opustili Piešťany a po prvýkrát sme si trúfli prezentovať našu aukciu aj v Bratislave. Vďaka spolupráci s hotelom Carlton a Savoy Gallery sme mohli sprístupniť dražené diela novým záujemcom. V priestoroch Savoy Gallery sa v termíne 11.-16.septembra 2017 koná predaukčná výstava a 12.septembra sa uskutočnila komentovaná prehliadka výtvarných diel, ktorou návštevníkov sprevádzala naša odborná spolupracovníčka Nina Gažovičová z aukčného domu SOGA.

S mnohými výtvarníkmi nás dnes spája už priateľské puto, vzájomná dôvera a sme radi, že každoročne pribúdajú ďalší – noví autori, ktorí sa rozhodnú myšlienku spojenia umenia a pomoci podporiť. Bez nich by sa charitatívna aukcia nikdy nemohla konať a sme radi, že viacerí z nich sa na komentovanej prehliadke aj osobne zúčastnili.

Následne sa predaukčná výstava presídli od 10.-17.októbra 2017 do piešťanskej Magna Gallery, kde sa 13.októbra uskutoční ďalšia komentovaná prehliadka výtvarných diel.