Slovak Floorball Cup potešil hneď dvoch členov Klubu APPA

Dňa 17.8.2019 sa v Eurovia aréne v Bratislave uskutočnilo elitné finále Slovak Floorball Cup, ktoré sa však nieslo nielen v športovom duchu, ale aj dobročinnom. Organizátori podujatia sa rozhodli uskutočniť verejnú zbierku na pomoc člena klubu APPA Lukáša Rosinčina, ktorého život taktiež napĺňa šport.

Hráva stolný tenis za telesne postihnutých vo svojom rodisku v Lietavskej Lúčke. Floorballisti a fanúšikovia tohto športu mu pomohli sumou 300€, ktorú sa podarilo vyzbierať počas finále súťaže. Keďže mal však Lukáš nedávno 30 rokov, športovci mu zanechali aj blahoželania a odkazy, ktoré veríme, že Lukyho potešia a dodajú mu motiváciu počas jeho športových súťaží.

Počas súťaže sa však podarilo splniť aj jeden veľký sen ďalšieho člena klubu APPA Martinka Mihinu. Martinko si v našom Charitatívnom kalendári 2019 želal odprevadiť na ihrisko hráčov. Splnilo sa mu to v sobotu počas elitného finále súťaže, keď nielenže odprevadil hráčov, ale vhodil aj úvodnú loptičku v zápase medzi Českom a Fínskom.

Ďakujeme Slovak Floorball Cup 2K19 za Martinkov splnený sen i za zbierku na podporu Lukáša Rosinčina. 🙂