Veronika Bittnerová

Rehabilitačný pobyt v centre Possibilitas

Volám sa Veronika, mám 28 rokov. Mám diagnostikovanú spastickú DMO (detská mozgová obrna) – čo znamená, že moje svaly sa nevedia uvoľniť. Mám ich stále napäté a akoby v kŕči. Zistili mi to v troch rokoch.

Chcela by som žiť život ako ostatné ženy v mojom veku, mať manžela, dieta, jednoducho normálny rodinný život. No žiaľ, moja diagnóza mi to zatiaľ nedovoľuje.

Najviac mi pomáha intenzívna rehabilitácia, ale liečby sú drahé. Mojím spoločníkom je invalidný vozík, ale verím, že raz nebude. Túžim spraviť aspoň pár krokov pomocou chodítka, no bez Vašej pomoci to nedokážem. Rehabilitačné pobyty, ktoré by mi pomohli splniť môj cieľ – chodítko, sú finančne náročné.

Z úprimného srdca Vás prosím, nenechávajte ma v tom samu, sama to nezvládnem. 2-týždňová liečba v Possibilitas stojí 750 eur. Moja mama poberá opatrovateľský príspevok, otec je na dôchodku.

Z hlbokého a úprimného srdiečka Vám patrí veľké vrúcne ĎAKUJEM za vašu pomoc.
Veronika

Veronika Bittnerová
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.