Operácia Ulzibát

Vladko Mašek

Vladko sa narodil spolu so svojim bračekom Peťkom v 26. týždni. Peťko nás, žiaľ, po troch týždňoch svojho života opustil. V dôsledku predčasného narodenia má Vladko DMO, kvadruparetickú formu. Má päť rokov, je plienkovaný, zatiaľ nerozpráva, ale rozumie. Chodiť ešte nevie. Absolvovali sme sním už viacero rehabilitácií, vďaka ktorým dokáže sedieť. Je to pre nás veľký úspech, keďže predtým bol ležiaci. Chceme v týchto rehabilitáciách aj naďalej pokračovať, platiť však vysoké sumy je pre nás finančne neúnosné. Zdravotné poisťovne tieto rehabilitácie v súkromných centrách neuhrádzajú, alebo prispievajú iba veľmi nízkou sumou. Veríme, že sa Vladko raz naučí chodiť aj rozprávať. Je stále zrelší a živší. Dopomáha mu k tomu zdravý vývin jeho malej sestričky.

Momentálne potrebujeme absolvovať operáciu metódou Ulzibat, ale, žiaľ, finančné zdroje rodiny nedokážu pokryť tento výdavok. Veľmi si ceníme pomoc všetkých darcov a sme im zo srdca veľmi vďační. Veď veľká láska dokáže veľké zázraky.

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.