charitatívny
aukčný
salón

Investovať do umenia je IN.

#
žijem
pre
umenie

Tricko žijem pre umenie
NOVINKA

Tričko

unisex, farba: čierna, materiál: bavlna

#
žijem
pre
umenie

Taška Žijem pre umenie
NOVINKA

Taška

čierna textilná nákupná taška vyrobená zo 100 % bavlny

Charitatívny aukčný salón

14. ročník

Charitatívny aukčný salón spája umenie a charitu. Vďaka peknej myšlienke a cielenej pomoci venujú autori výtvarné diela na dobročinný účel. Výťažok z dražby je použitý ako finančná pomoc pre ľudí s telesným znevýhodnením. Projekt realizujeme v spolupráci s Nadáciou TA3 a Aukčnou spoločnosťou SOGA.

Aukcia

28. november 2024
UMELKA, Dostojevského rad 2
Bratislava

Pripravujeme 14. ročník aukcie súčasného umenia. Aukciu pravidelne podporujú poprední slovenskí výtvarníci. Investovanie do výtvarného umenia sa stáva čoraz populárnejším. Priaznivci výtvarného umenia tak môžu získať nielen hodnotné dielo, ale aj pomôcť ľuďom v neľahkej životnej situácii.

Výstava diel

22. - 28. november 2024
Galéria UMELKA
Bratislava

Projekt pozostáva z výstavy diel a charitatívnej aukcie. Súčasťou predaukčnej výstavy je komentovaná prehliadka. Katalóg s ponukou diel bude k dispozícii začiatkom novembra. Aktuálne informácie zdieľame cez sociálne siete.

Ponuka diel

Adam Šakový – Clay 2

Aktuálna cena

1 210 

2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €

Adam Šakový – Clay 3

Aktuálna cena

1 210 

2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €

Andrea Bartošová – Golden Hermes

Aktuálna cena

1 320 

2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €

Andrea Bartošová – Selene

Aktuálna cena

1 320 

2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €

Andrej Augustín – Eva

Aktuálna cena

220 

2019 | maľovaný keramický tanier | ⌀ 34 cm
Hodnota diela: 300 €

Denisa Slavkovská – A bit

Aktuálna cena

1 430 

2021 | Akryl na plátne | 85 × 95 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Ester Sabik – Fragile Body

Aktuálna cena

440 

2017 | analógová fotografia, Fine Art Print, rámované | 43,5 × 43,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 800 €

Fero Guldan – Stela I.

Aktuálna cena

110 

2018 | patinová autorská asambláž | 18 x 18 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €

Igor Ondruš – Malá Salma

Aktuálna cena

770 

2006 – 2021 | olej na plátne | 75 × 59 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 000 €

Ján Hrčka – Nočný motýľ

Aktuálna cena

1 100 

2019 | Kombinovaná technika na plátne | 50 × 70 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 100 €

Ján Vasilko – Súčiastka 5

Aktuálna cena

2 750 

2008 | Akryl na plátne | 140 × 100 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €

Jana Farmanová – Bez názvu

Aktuálna cena

3 300 

2017 | Olej na plátne | 60 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 400 €

Jana Farmanová – Stretnutie (zo 17. storočia)

Aktuálna cena

2 530 

2022 | Olej na plátne | 50 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 800 €

Jarmila Sabová Džuppová – Šípka čiluje

Aktuálna cena

2 704 

2023 | Olej a pastel na sololite | 103,5 × 139,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 904 €

Kata Sedlak – Twins

Aktuálna cena

385 

2014 | fotografia, digitálna tlač | prvý výtlačok | 100 x 150 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 500 €

Katarína Janečková Walshe – TX

Aktuálna cena

880 

2017 | linoryt a tuš na papieri, rámované | 35,5 × 28 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 1 200 €

Kristína Mésároš – Take Me to the Deepness

Aktuálna cena

2 200 

2023 | Akryl na plátne | 90 × 100 cm
Hodnota diela: 2 450 €

Lucia Fabová – Be Water / Buď voda

Aktuálna cena

440 

2020 | maľba, akryl na 3D plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 650 €

Lucia Fabová – PHEROMONES/ Jedinečný osobný parfém, n.11

Aktuálna cena

165 

2021 | akryl na plátne, autorská technika, rámované | 30 × 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 250 €

Marek Ormandík – Mikuláš ratuje trpaslíka

Aktuálna cena

3 666 

2022 | Akryl na plátne | 100 × 90 cm | Signovanie vpravo dole a vzadu
Hodnota diela: 4 444 €

Marius Bartoň – Letní ľudia

Aktuálna cena

660 

2020 | Fine Art Photography vyhotovená na ILFORD GALERIE Prestige 220 gsm | 60 x 80 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1.500 €

Martin Derner – OMG – Z cyklu: Typografia

Aktuálna cena

880 

2019 | Objektová koláž, knižný papier na dreve | 3× 33,5 × 13 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Martin Derner – Skica VI.

Aktuálna cena

880 

2021 | Akryl na dreve | 79 × 55,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €

Martin Ševčovič – SONDA

Aktuálna cena

330 

2019 | tlač z výšky (akvatinta, mezzotinta, suchá ihla, lept a autorskými technikami) E.A. | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 500 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

Aktuálna cena

275 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

Aktuálna cena

275 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Matej Fabian – Observer

Aktuálna cena

770 

2021 | akryl na plátne | 40 × 50 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 400 €

Matej Fabian – Slovak Gothic

Aktuálna cena

770 

2015 | farebný linoryt na papieri 4/9 | 70 x 100 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 900 €

Michal Czinege – Last Glimpse of Sun

Aktuálna cena

572 

2019 | olej na plátne | 45 × 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €

Norbert Šmondrk – Kto z koho

Aktuálna cena

880 

2022 | Tavené sklo | 19 × 19 × 15 cm
Hodnota diela: 2 000 €

Norbert Šmondrk – Teopeci

Aktuálna cena

200 

2014 | porcelánová čajová súprava
Hodnota diela: 400 €

Rudolf Sikora – Eugénia – Sen (Hypnagogická halucinácia) 1/5 – Z cyklu: Treťotriedna civilizácia

Aktuálna cena

3 300 

2023 | Digitálna tlač na papieri, diptych, rámované | 70 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 4 000 €

Rudolf Sikora – Grafy a Topografia

Aktuálna cena

1 210 

1969 | ofsetová tlač na papieri 59/70, rámované | 69 × 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €

Rudolf Sikora – Posolstvo? (Pulzar CP 1919…) IV.

Aktuálna cena

1 650 

1979 – 1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €

Svetlana Fialová – Zo série: Malé spúšte

Aktuálna cena

550 

2019 | kombinovaná technika na papieri, rámované | 65 × 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €

Hlavní partneri

#charitativnyaukcnysalon #chasappa #investovatdoumeniajein #žijempreumenie #idemzgalerie
© 2023 | Asociácia pomoci postihnutým – APPA. Všetky práva vyhradené. Developed by eduardjanosik.com