Charitatívny aukčný salón spája umenie a charitu. Vďaka peknej myšlienke a cielenej pomoci venujú autori výtvarné diela na dobročinný účel. Výťažok z dražby je použitý ako finančná pomoc pre ľudí s telesným znevýhodnením. Projekt realizujeme v spolupráci s Nadáciou TA3 a Aukčnou spoločnosťou SOGA.
Pripravujeme 14. ročník aukcie súčasného umenia. Aukciu pravidelne podporujú poprední slovenskí výtvarníci. Investovanie do výtvarného umenia sa stáva čoraz populárnejším. Priaznivci výtvarného umenia tak môžu získať nielen hodnotné dielo, ale aj pomôcť ľuďom v neľahkej životnej situácii.
Projekt pozostáva z výstavy diel a charitatívnej aukcie. Súčasťou predaukčnej výstavy je komentovaná prehliadka. Katalóg s ponukou diel bude k dispozícii začiatkom novembra. Aktuálne informácie zdieľame cez sociálne siete.
Aktuálna cena
2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €
Aktuálna cena
2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €
Aktuálna cena
2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €
Aktuálna cena
2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €
Aktuálna cena
2019 | maľovaný keramický tanier | ⌀ 34 cm
Hodnota diela: 300 €
Aktuálna cena
2021 | Akryl na plátne | 85 × 95 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €
Aktuálna cena
2017 | analógová fotografia, Fine Art Print, rámované | 43,5 × 43,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 800 €
Aktuálna cena
2018 | patinová autorská asambláž | 18 x 18 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €
Aktuálna cena
2006 – 2021 | olej na plátne | 75 × 59 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 000 €
Aktuálna cena
2019 | Kombinovaná technika na plátne | 50 × 70 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 100 €
Aktuálna cena
2008 | Akryl na plátne | 140 × 100 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €
Aktuálna cena
2017 | Olej na plátne | 60 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 400 €
Aktuálna cena
2022 | Olej na plátne | 50 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 800 €
Aktuálna cena
2023 | Olej a pastel na sololite | 103,5 × 139,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 904 €
Aktuálna cena
2014 | fotografia, digitálna tlač | prvý výtlačok | 100 x 150 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 500 €
Aktuálna cena
2017 | linoryt a tuš na papieri, rámované | 35,5 × 28 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 1 200 €
Aktuálna cena
2023 | Akryl na plátne | 90 × 100 cm
Hodnota diela: 2 450 €
Aktuálna cena
2020 | maľba, akryl na 3D plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 650 €
Aktuálna cena
2021 | akryl na plátne, autorská technika, rámované | 30 × 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 250 €
Aktuálna cena
2022 | Akryl na plátne | 100 × 90 cm | Signovanie vpravo dole a vzadu
Hodnota diela: 4 444 €
Aktuálna cena
2020 | Fine Art Photography vyhotovená na ILFORD GALERIE Prestige 220 gsm | 60 x 80 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1.500 €
Aktuálna cena
2019 | Objektová koláž, knižný papier na dreve | 3× 33,5 × 13 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €
Aktuálna cena
2021 | Akryl na dreve | 79 × 55,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €
Aktuálna cena
2019 | tlač z výšky (akvatinta, mezzotinta, suchá ihla, lept a autorskými technikami) E.A. | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 500 €
Aktuálna cena
2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €
Aktuálna cena
2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €
Aktuálna cena
2021 | akryl na plátne | 40 × 50 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 400 €
Aktuálna cena
2015 | farebný linoryt na papieri 4/9 | 70 x 100 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 900 €
Aktuálna cena
2019 | olej na plátne | 45 × 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €
Aktuálna cena
2022 | Tavené sklo | 19 × 19 × 15 cm
Hodnota diela: 2 000 €
Aktuálna cena
2023 | Digitálna tlač na papieri, diptych, rámované | 70 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 4 000 €
Aktuálna cena
1969 | ofsetová tlač na papieri 59/70, rámované | 69 × 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €
Aktuálna cena
1979 – 1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €
Aktuálna cena
2019 | kombinovaná technika na papieri, rámované | 65 × 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €
Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Krajinská cesta 32, 921 01 Piešťany
Fakturačné údaje
Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Na medzi 2/a, 831 06 Bratislava
IČO: 42 173 809 | DIČ: 202 306 9620
IBAN: SK98 1100 0000 0029 2982 6898
BIC: TATRSKBX
Ing. Jana Šimová
koordinátor projektu
E-mail: simova@appa.sk
Tel.: +421 907 298 133