Liliana Kleinová

Jazýček rozviaž sa

Ahojte, volám sa Lili a potrebujem Vašu pomoc, aby som sa mohla konečne porozprávať so všetkými na ktorých mi záleží. V súčasnosti mám diagnostikovanú epilepsiu nejasného pôvodu,  ktorá ide ruka v ruke s narušenou komunikačnou schopnosťou – čo znamená, že sa mi jazýček zasekol a nerozpráva tak ako by mal, a preto potrebujem vela rehabilitácií a terapií, ktoré sú však príliš drahé. A tu je môj príbeh:

Keď som sa narodila vyzeralo všetko v poriadku, až kým sa na piaty deň neocitla medzi nebom a zemou.  Začalo mi fialovieť telo, nechutilo mi jesť,  nevedela som sa zobudiť a postupne som prestávala dýchať. Po ceste do nemocnice som prestala dýchať na viac ako 4 minúty. Všetci si mysleli, že sa už domov nevrátim , avšak niekto chcel, aby som prišla späť na zem a bojovala ďalej. V nemocnici som strávila viac ako tri týždne. Keď som si už myslela, že bude všetko v poriadku v dvoch rokoch mi bola po viacerých nepríjemných pádoch a úrazoch diagnostikovaná epilepsia nejasného pôvodu s ktorou bojujem dodnes, nie je to ľahké, pretože sa liečba obmieňa veľmi rýchlo a ťažko si zvykám na nové lieky. Okrem toho sa  k nej postupom času  pridružila i narušená komunikačná schopnosť s ktorou bojujem dodnes a nedovoľuje mi plnohodnotne hrať sa so svojimi rovesníkmi a navštevovať škôlku. Ale ja viem, že aj s vašou pomocou tento boj vyhrám a jedného dňa bude zo mňa usmievavá a komunikatívna osobnosť.

Za podporu môjho úsilia za lepším zdravím Vám vopred srdečne ďakujem.

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Liliana Kleinová

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia
Kučák Ľubomír
Voržáčková Sabina
Lukáš Kubovič