Liliana Kleinová

Jazýček rozviaž sa

Ahojte, volám sa Lili a potrebujem Vašu pomoc, aby som sa mohla konečne porozprávať so všetkými na ktorých mi záleží. V súčasnosti mám diagnostikovanú epilepsiu nejasného pôvodu,  ktorá ide ruka v ruke s narušenou komunikačnou schopnosťou – čo znamená, že sa mi jazýček zasekol a nerozpráva tak ako by mal, a preto potrebujem vela rehabilitácií a terapií, ktoré sú však príliš drahé. A tu je môj príbeh:

Keď som sa narodila vyzeralo všetko v poriadku, až kým sa na piaty deň neocitla medzi nebom a zemou.  Začalo mi fialovieť telo, nechutilo mi jesť,  nevedela som sa zobudiť a postupne som prestávala dýchať. Po ceste do nemocnice som prestala dýchať na viac ako 4 minúty. Všetci si mysleli, že sa už domov nevrátim , avšak niekto chcel, aby som prišla späť na zem a bojovala ďalej. V nemocnici som strávila viac ako tri týždne. Keď som si už myslela, že bude všetko v poriadku v dvoch rokoch mi bola po viacerých nepríjemných pádoch a úrazoch diagnostikovaná epilepsia nejasného pôvodu s ktorou bojujem dodnes, nie je to ľahké, pretože sa liečba obmieňa veľmi rýchlo a ťažko si zvykám na nové lieky. Okrem toho sa  k nej postupom času  pridružila i narušená komunikačná schopnosť s ktorou bojujem dodnes a nedovoľuje mi plnohodnotne hrať sa so svojimi rovesníkmi a navštevovať škôlku. Ale ja viem, že aj s vašou pomocou tento boj vyhrám a jedného dňa bude zo mňa usmievavá a komunikatívna osobnosť.

Za podporu môjho úsilia za lepším zdravím Vám vopred srdečne ďakujem.

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Liliana Kleinová

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia