Zdravotne znevýhodnení ľudia potrebujú našu pomoc!

Spolu s vami môžeme pomáhať viac...

Klub APPA dnes združuje už viac ako 1200 rodín z celého Slovenska, v ktorých žije telesne znevýhodnené dieťa alebo dospelý. Prevažná časť týchto rodín je odkázaná na finančnú pomoc, z ktorej si financujú zdravotné pomôcky, rehabilitácie, ale aj veľa ďalších potrebných vecí, o ktorých zdravý človek často ani netuší. Možností, ako im pomôcť, je niekoľko. Pridajte sa k nám a urobme spoločne niekomu lepší život!
 • prispel 30,80 
  1 hodinu späť
 • Lucia prispel 5,43 
  1 deň späť
 • Anonym prispel 10,50 
  1 deň späť
 • prispel 10,50 
  1 deň späť
 • Dalibor prispel 20,00 
  2 dni späť
 • Anonym prispel 101,85 
  2 dni späť
 • Emil prispel 10,50 
  2 dni späť
 • Anonym prispel 101,85 
  2 dni späť
 • Lukáš prispel 20,00 
  2 dni späť
 • Denis prispel 101,85 
  3 dni späť

Spôsobov ako môžete pomôcť je viacero...

Jednoduchá online platba

Od roku 2009 pomáhame na ceste za lepším životom. Za nami sú tisícky podporených príbehov – prvé kroky vďaka rehabilitáciám, zlepšenie zdravia novými terapiami, ľahší život s kvalitnými pomôckami, príjemnejšie bývanie bez bariér... A to aj vďaka vašej pomoci. Každá pomoc sa počíta. Ostaňte s nami a spoločne meňme osudy!

Prevod / Vklad / Trvalý príkaz

Ak ste sa rozhodli prispieť finančným príspevkom, môžete tak urobiť na číslo účtu Asociácie APPA. Je možné prispieť jednorazovo, trvalým príkazom alebo priamym vkladom v pobočke banky.

Informácia
Ak chcete pomôcť konkrétnemu členovi Klubu APPA, pri prevode do správy pre prijímateľa je potrebné uviesť jeho meno a priezvisko. Ďakujeme.

Darovacia zmluva

Realizovať charitatívne projekty nám môžete pomôcť priamym finančným príspevkom prostredníctvom darovacej zmluvy. Darovacia zmluva je k dispozícii na stiahnutie. Po vyplnení údajov darcu ju vytlačte, podpíšte a v 2 vyhotoveniach pošlite na korešpondenčnú adresu a my vám potvrdenú zmluvu pošleme späť.

Korešpondenčná adresa
Asociácia pomoci postihnutým - APPA, Krajinská cesta 32, 921 01 Piešťany, Slovenská republika

2 % z daní

Venovať 2% z vašich zaplatených daní je veľmi jednoduché. A nestojí vás to ani euro navyše. Jednoducho sa rozhodnete, komu 2% venujete a vyplníte príslušné riadky na vašom daňovom priznaní, alebo o to požiadate vášho zamestnávateľa. Aj keď sa vám suma bude zdať malá, verte, že každé euro sa počíta.

Kúpa produktu v e-shope APPA

Kúpa umeleckého diela

Charitatívny aukčný salón spája umenie a charitu. Vďaka peknej myšlienke a cielenej pomoci venujú autori výtvarné diela na dobročinný účel. Výťažok z je použitý ako finančná pomoc pre ľudí s telesným znevýhodnením.

DMS APPA na číslo 877

Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník prijme a ktorá je spoplatnená sumou 5 €. Obdarovaný dostane 96% ceny z každej darcovskej SMS správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS APPA (DMS medzera APPA) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora. DMS – darcovskú SMS správu je možné poslať v sieti všetkých mobilných operátorov. Všetci mobilní operátori (O2, Orange, Telekom, 4-ka) odvádzajú 100% z každej darcovskej SMS správy. Ak zákazník pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude. Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na www.donorsforum.sk.

Pay by Square

Stačí zoskenovať QR kód vo vašom Internet Bankingu

Bankové spojenie
SK98 1100 0000 0029 2982 6898
Tatra banka, a.s.
SWIFT: TATRSKBX

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete pomôcť s postupom o prevode alebo s darovacou zmluvou, kontaktujte nás.

Viera Jánošíková

Vašu pomoc tiež potrebujú

Tadeáš potrebuje finančnú pomoc na rehabilitačný pobyt
Tadeáš Harcek

Tadeáško je bojovník, ktorému sa darí vyhrávať nad negatívnymi prognózami. Je za tým množstvo úsilia, cvičení a rehabilitácií. Vďaka nim napreduje a posúva sa vpred. Vyzbierané príspevky využijeme na ďalší rehabilitačný pobyt a cvičenie v špeciálnom obleku Therasuit. 

Peter Kecskes po havárii potrebuje rehabilitácie
Peter Kecskés

Petrov život sa zmenil v sekunde. Po havárii upadol do kómy, pričom lekári nepredpokladali, že sa z nej zobudí. Otec rodiny svoj boj o život vyhral, ale teraz potrebuje intenzívne rehabilitovať. Príspevky od darcov tak poputujú na ďalšie terapie a cvičenia.

Martinke pomáhajú canisterapie
Martina Pekárková

Martinkin zdravotný stav ovplyvnil vírus. Dievčatko bojuje s obrovským strachom z ľudí aj zo zvukov. Zároveň potrebuje spevniť svaly a zlepšiť hrubú a jemnú motoriku. Veľmi jej pomáhajú terapie vo Physio Canis, kde svoj strach prekonáva vďaka psíkom.

Adam Plch potrebuje rehabilitácie
Adam Plch

Adamko má na Slovensku neliečiteľnú chorobu – Duschenovu svalovú dystrofiu. Naším jediným snom je, aby čo najdlhšie chodil a trávil čas so svojimi blízkymi. Vďaka vám mu budeme môcť zakúpiť rehabilitácie a mobilné pomôcky, ktoré aktuálne veľmi potrebuje.

Hugo je usmiaty chlapček s viacerými diagnózami, ktorý potrebuje pomôcť s financovaním rehabilitácií.
Hugo Kováč

Hugo je usmiaty chlapček s viacerými diagnózami, ktorý potrebuje pomôcť s financovaním rehabilitácií.  Momentálne nechodí ani nerozpráva, ale chuť napredovať a učiť sa mu určite nechýba.

APPA Sonička Koniarová počas rehabilitácie
Soňa Koniarová

Môj život poznačil ojedinelý genetický syndróm, pre ktorý zaostávam v psychomotorickom vývoji. Snažím sa ale všetko podstatné dohnať. Prostredníctvom terapií a cvičení sa mi to darí, no potrebujem pomôcť s ich financovaním. Verím, že aj s vašou pomocou začnem raz rozprávať.

Mladá žena Katarína s DMO potrebuje pomoc
Katarína Račáková

Som mladá žena s diagnózou detská mozgová obrna – kvadruspastická forma. Aby som mohla aj naďalej zostať samostatnou, potrebujem pravidelne cvičiť a rehabilitovať. Vyzbierané príspevky využijem na ďalšie potrebné terapie.

Šimon s nízkym vzrastom potrebujem liek
Šimon Tkáč

Šimonko trpí achondropláziou. Získanú sumu použijeme na zaplatenie inovatívneho lieku Voxzogo, ktorý mu pomôže narásť a ktorý ho zbaví aj ďalších zdravotných problémov. 

Vaneska má silný hypotonus a veľkým problémom je u nej tiež príjem stravy.
Vanesa Garajová

Malá bojovníčka Vaneska má silný hypotonus a problémom je u nej tiež príjem stravy. Vyzbierané financie využijeme na terapie – Vojtovu metódu a orofaciálnu stimuláciu, vďaka ktorým sa môže posunúť o ďalší krok vpred.

Damián s Downovým syndrómom potrebuje pomoc
Damián Paľuch

Damián je chlapček s Downovým syndrómom, ktorý potrebuje pomôcť s financovaním rehabilitácií. Práve tie ho na jeho životnej ceste posúvajú vpred.

Statočný Dominik bojuje s ťažkým ochorením SMA.
Dominik Holka

Statočný Dominik bojuje s ťažkým ochorením SMA. Okrem liečby komunikatívnemu chlapcovi veľmi prospievajú aj rehabilitačné pobyty, potrebuje však pomoc s ich financovaním.

Eliška prišla na svet prišla s diagnózou Downov syndróm
Eliška Bačkayová

Eliška prišla na svet prišla s diagnózou Downov syndróm. Aby mohla žiť čo najviac plnohodnotný život, potrebuje absolvovať rôzne terapie a cvičenia. Vďaka vyzbieraným financiám bude môcť absolvovať ďalší rehabilitačný pobyt.

Buďte neustále informovaní...

Prečítajte si vždy aktuálne informácie o aktivitách a projektoch APPA priamo vo vašej e-mailovej schránke.

Sledujte nás
Informácie a podpora
Kde nás nájdete?

Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Floreát Ideapark, Krajinská cesta 32
921 01 Piešťany

Fakturačné údaje

Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Na medzi 2/a, 831 06 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 42 173 809 / DIČ: 202 306 9620

Bankové spojenie

Tatra Banka, a.s.
Hodžovo nám. 3, 810 00 Bratislava
BIC / SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK98 1100 0000 0029 2982 6898

Pay by Square

Pomoc je naše poslanie.

© 2009 - 2024 APPA / Všetky práva vyhradené / design & development by eduardjanosik.com

Buďte neustále informovaní...

Prečítajte si vždy aktuálne informácie o aktivitách a projektoch APPA priamo vo vašej e-mailovej schránke.