Martin Iždinsky

Rehabilitačné pobyty posúvajú Martinka vpred

Ahojte všetci, som Martinko, pochádzam z Poltára a čoskoro budem mať päť rokov. Som usmievavý chlapček s Downovým syndrómom a svalovými problémami. Aj preto potrebujem pravidelne rehabilitovať v špecializovaných zariadeniach. Môj život je ťažký od chvíle ako som prišiel na tento svet.

Desať dní po mojom narodení mi zomrela maminka a odvtedy sa o mňa vo dne v noci stará otecko. Veľmi sa snaží, aby som sa postavil na nôžky a začal sám chodiť. Cvičí so mnou doma každý deň a pravidelne absolvujeme aj terapie v rehabilitačných centrách na Slovensku. Od narodenia robím všetko preto, aby som bol silnejší a aby sa môj zdravotný stav zlepšoval.

Aj tento rok sa s oteckom chystáme na intenzívny rehabilitačný pobyt do HENDI CENTRA v Piešťanoch, aby som si správnym cvičením spevnil kolienka. Najkrajším darčekom pre mňa by bolo, keby som začal chodiť. Chcem zo srdca poďakovať všetkým, čo nám pomôžu a finančne nás podporia v absolvovaní týchto rehabilitácií. Každý pobyt a cvičenie s fyzioterapeutmi mi pomáhajú ísť v živote dopredu.

Ďakujeme.

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia
Kučák Ľubomír
Voržáčková Sabina
Lukáš Kubovič