Martin Iždinsky

Rehabilitačné pobyty posúvajú Martinka vpred

Ahojte všetci, som Martinko, pochádzam z Poltára a čoskoro budem mať päť rokov. Som usmievavý chlapček s Downovým syndrómom a svalovými problémami. Aj preto potrebujem pravidelne rehabilitovať v špecializovaných zariadeniach. Môj život je ťažký od chvíle ako som prišiel na tento svet.

Desať dní po mojom narodení mi zomrela maminka a odvtedy sa o mňa vo dne v noci stará otecko. Veľmi sa snaží, aby som sa postavil na nôžky a začal sám chodiť. Cvičí so mnou doma každý deň a pravidelne absolvujeme aj terapie v rehabilitačných centrách na Slovensku. Od narodenia robím všetko preto, aby som bol silnejší a aby sa môj zdravotný stav zlepšoval.

Aj tento rok sa s oteckom chystáme na intenzívny rehabilitačný pobyt do HENDI CENTRA v Piešťanoch, aby som si správnym cvičením spevnil kolienka. Najkrajším darčekom pre mňa by bolo, keby som začal chodiť. Chcem zo srdca poďakovať všetkým, čo nám pomôžu a finančne nás podporia v absolvovaní týchto rehabilitácií. Každý pobyt a cvičenie s fyzioterapeutmi mi pomáhajú ísť v živote dopredu.

Ďakujeme.

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia