Projekty

Pomáhame srdcom 2024 s Nadáciou Jozefa Ružičku

Projekt Pomáhame srdcom s Nadáciou Jozefa Ružičku podporil od roku 2019 už 56 členov klubu Asociácie pomoci postihnutým APPA. Aj tento rok projekt podporí najväčších bojovníkov zo súťaže Môj krok vpred s APPA, ktorí sa s nami podelili o svoje pokroky za uplynulý rok. Ďakujeme Nadácií Jozefa Ružičku za spoluprácu.

Aktuálny projekt

Detail projektu

Pre koho je projekt určený?

Najväčší bojovníci zo súťaže Môj krok vpred s APPA

Výška podpory

Finančný príspevok vo výške vo výške 1 000,-EUR je určený na úhradu nákladov súvisiacich s absolvovaním špeciálnych rehabilitácií vy vybraných rehabilitačných centrách.

Podmienky získania podpory

Účasť v súťaži Môj krok vpred s APPA

Hodnotiace kritériá

Žiadne

Harmonogram projektu

Registrácia

Informácia o registrácii
Súťaž Môj krok vpred s APPA bola ukončená
Registrácia bola ukončená...

V roku 2024 „Pomáhame srdcom“ týmto bojovníkom

Romanka

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

A máme to za sebou. Náš tretí pobyt v hendicentrum bol opäť jeden parádny zážitok. Môžem povedať, že Romanka mala aj slzičku na krajíčku, keď sa lúčila so svojou bláznivou partiou. Romanka opäť zamakala na 110%. Tento pobyt sme financovali z Vašich 2% z daní a takisto nám pomohli s financovaním asociacia_appa vďaka projektu #mojkrokvpred a #nadaciajozefaruzicku. Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa na ďalšiu skvelú jazdu plnú poriadneho cvičenia a skvelej zábavy v našom obľúbenom hendicentrum.

Matej

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Touto cestou by sme sa z celého srdca poďakovať Nadácii Jozefa Ružičku a tiež Asociácii pomoci postihnutým APPA za to, že Matej vďaka Vašej finančnej pomoci mohol absolvovať týždenný intenzívny rehabilitačný pobyt v centre, ktoré máme v našej blízkosti. Bez pomoci Nadácií a dobrých ľudí, by Matej v tomto centre nemohol rehabilitovať, kognitívne napredovať, ale tiež zažívať pocity šťastia vďaka canisterapii aj snoezelenu. Tentokrát sme vďační práve Vám a veríme, že sa nám podarí intenzívny pobyt zopakovať.

Mia

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Chcela by som sa touto cestou veľmi pekne poďakovať za finančný príspevok od Nadácie Jozefa Ružičku a Asociácie APPA, vďaka ktorým mohla naša dcérka Miuška absolvovať týždenný rehabilitačný pobyt v Hendi centre.
Veríme, že jej tento pobyt pomohol posunúť sa vpred. Ešte raz ďakujeme.

Maretta Eliáš APPA

Eliáš

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Ďakujeme, že sme mohli vďaka súťaži ,,Môj krok vpred 2023”, ktorú zorganizovala APPA v spolupráci s Nadáciou Jozefa Ružičku, získať finančný príspevok 1000 EUR na rehabilitácie v Axis Medical.

Miško APPA

Miško

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Ďakujeme, že sme mohli vďaka súťaži ,,Môj krok vpred 2023”, ktorú zorganizovala @asociacia_appa v spolupráci s @Nadácia Jozefa Rúžičku získať finančný príspevok 1000 EUR na rehabilitácie na intenzívny rehabilitačný pobyt v @axis_medical_center. Ďakujeme aj všetkým tým, ktorí si naše súťažné video pozreli a zdieľali a tým ste nám pomohli získať dostatočný počet videní. Ďakujeme aj celému tímu fyzio v AXIS Medical za priateľský prístup, profesionálne odvedenú prácu a tešíme sa na ďalší pobyt, ktorý posunie Miškovu rúčku vpred.

Maťko

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Chceli by sme sa veľmi poďakovať za váš príspevok na rehabilitácie v programe Môj krok vpred. 🙂
Matejkovi rehabilitácie v centre Physio Canis opäť veľmi prospeli a urobil mnoho pokrokov. Ďakujeme Nadácii Jozefa Ružičku za finančný príspevok a prajeme pekný deň.

Mária

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Ďakujeme za možnosť absolvovať tieto rehabilitácie na ktoré je Majka podporená z projektu APPA a Nadácie Jozefa Ružičku – Môj krok vpred. Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste zdieľali naše súťažné video. Len vďaka Vám sme tieto financie na rehabilitácie mohli získať.

Miška

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Chceli by sme sa poďakovať za možnosť zapojiť sa do súťaže MÔJ KROK VPRED a zároveň za výhru v súťaži, ktorú podporila Nadácia Jozefa Ružičku. Vďaka nadácii sme sa mohli zúčastniť ďalšej rehabilitácie pre Mišku, ktoré ju posúvajú vpred. ĎAKUJEME.

Lujza

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Timea

0

od Nadácie Jozefa Ružičku

Partneri projektu

Nadácia Jozefa Ružičku spolupracuje s Asociáciou pomoci postihnutým – APPA už od roku 2019. Podporuje finančným príspevkom odvážnych bojovníkov s hendikepom v absolvovaní špeciálnych rehabilitácií a pri nákupe zdravotníckych a kompenzačných pomôcok.

Potrebujete poradiť?

Pre podrobné informácie o podmienkach projektu a možnostiach grantovej podpory nás neváhajte kontaktovať.

Ľudovíta Chmelárová

Ďalšie projekty

Projekt Poviem ti to inak
Otvorený projekt
Aktuálny projekt
Vzdelávanie
Poviem ti to inak 2024

Vzdelávací víkend pre rodičov detí s poruchou autistického spektra. Ako lepšie porozumieť deťom s poruchou autistického spektra? Ako môže rodič zlepšiť svoj vzťah s dieťaťom s PAS? Ako zabezpečiť vhodnú domácu starostlivosť o dieťa?… Na tieto a ďalšie zvedavé otázky rodičov detí s poruchou autistického spektra budú počas víkendu odpovedať odborníci z oblastí špeciálnej pedagogiky, klinickej psychológie, logopédie a ďalších odvetví zaoberajúcimi sa touto diagnózou.

Energia pre teba 2024 s Nadáciou ZSE
Otvorený projekt
Aktuálny projekt
Šport
Energia pre teba 2024 s Nadáciou ZSE

Nadácia ZSE v spolupráci s APPA pripravujú pokračovanie úspešného programu s charitatívnym rozmerom pod názvom Energia pre teba. Zároveň tento rok bude program Energia pre teba prepojený s jedinečnou prvou slovenskou charitatívnou mobilnou aplikáciou APPkA. Príbeh zdravotne znevýhodneného, pre ktorého bude organizované charitatívne športové podujatie v rámci programu Energia pre teba 2024, bude mať možnosť získať finančný príspevok až do výšky 2 000 € od Nadácie ZSE aj v charitatívnej mobilnej aplikácii APPkA.

Projekt pomáhame pomáhať s Nádaciou VÚB
Aktuálny projekt
Pomôcky a rehabilitácia
Pomáhame pomáhať s Nadáciou VÚB

Asociácia pomoci postihnutým – APPA a Nadácia VÚB otvárajú jedinečný grantový program Pomáhame pomáhať s Nadáciou VÚB, ktorého cieľom je finančná podpora pre členov klubu APPA pri zakúpení zdravotných, rehabilitačných a kompenzačných pomôcok. APPA je odborným garantom programu a administruje grantový program Pomáhame pomáhať s Nadáciou VÚB.

Grantový program O krok vpred
Aktuálny projekt
Pomôcky a rehabilitácia
O krok vpred 2023 s Nadáciou SPP

Zámerom programu je aj naďalej podporovať sociálne slabšie skupiny obyvateľstva, najmä jednotlivcov postihnutých neurologickými poruchami pohybového aparátu: predčasne narodené deti, detská mozgová obrna, skleróza multiplex, stavy po úrazoch, deti a dospelí s diagnózou spinálna svalová atrofia SMA /typ I.,II.,III.,IV./ a pacienti po cievnej mozgovej príhode. V programe O krok vpred podporíme aj štátnych príslušníkov z Ukrajiny s udeleným dočasným útočiskom, so zdravotným znevýhodnením.

Energia pre teba 2024 s Nadáciou ZSE
Ukončený projekt
Šport
Energia pre teba 2023

Piaty ročník Energia pre teba 2023 bude iný vďaka unikátnemu projektu APPkA_by_APPA, ktorý premieňa pohyb užívateľa na pomoc deťom a dospelým so zdravotným hendikepom. Príbeh zdravotne znevýhodneného, pre ktorého je športové podujatie v rámci Energie pre teba určené bude v deň konania športového podujatia zároveň pridané aj medzi príbehy v charitatívnej mobilnej aplikácii APPkA. Všetci účastníci podujatia budú môcť príbeh v APPke podporiť nielen svojím športovým výkonom priamo na podujatí, ale aj darovaním energie prostredníctvom APPKy.

Rehabilitáciou za zdravím 2023
Ukončený projekt
Pomôcky a rehabilitácia
Rehabilitáciou za zdravím 2023

Grantový program Rehabilitáciou za zdravím VI. umožní zdravotne postihnutým členom klubu APPA zo sociálne slabších rodín absolvovať špeciálnu rehabilitáciu vo vybraných rehabilitačných strediskách, domácu rehabilitáciu pod vedením skúseného fyzioterapeuta alebo si zakúpiť rehabilitačnú pomôcku výlučne u partnerov APPA.

Pomáhame srdcom 2023
Ukončený projekt
Pomôcky a rehabilitácia
Pomáhame srdcom 2023 s Nadáciou Jozefa Ružičku

Nadácia Jozefa Ružičku spolupracuje s APPA už od roku 2019. Vďaka Nadácii Jozefa Ružičku sa podporilo už 46 členov klubu APPA, ktorí získali finančný príspevok na úhradu nákladov súvisiacich s absolvovaním špeciálnych rehabilitácií vo vybraných centrách na Slovensku.

Energia pre teba 2022
Ukončený projekt
Šport
Energia pre teba 2022

V spolupráci s občianskym združením APPA a programu Energia pre teba spoločne podporíme organizovanie lokálnych charitatívnych podujatí, ktorých výťažok bude použitý na zlepšenie kvality života ľudí so zdravotným znevýhodnením, primárne na úhradu špeciálnych rehabilitácií a nákup zdravotných pomôcok v prospech členov klubu APPA.

Buďte neustále informovaní...

Prečítajte si vždy aktuálne informácie o aktivitách a projektoch APPA priamo vo vašej e-mailovej schránke.

Sledujte nás
Informácie a podpora
Kde nás nájdete?

Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Floreát Ideapark, Krajinská cesta 32
921 01 Piešťany

Fakturačné údaje

Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Na medzi 2/a, 831 06 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 42 173 809 / DIČ: 202 306 9620

Bankové spojenie

Tatra Banka, a.s.
Hodžovo nám. 3, 810 00 Bratislava
BIC / SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK98 1100 0000 0029 2982 6898

Pay by Square

Pomoc je naše poslanie.

© 2009 - 2024 APPA / Všetky práva vyhradené / design & development by eduardjanosik.com

Buďte neustále informovaní...

Prečítajte si vždy aktuálne informácie o aktivitách a projektoch APPA priamo vo vašej e-mailovej schránke.