Pomoc potrebujú

Spoločne pomáhame k lepšiemu životu...

Podporte deti alebo dospelých z nasledujúcich príbehov! Prispejte na rehabilitácie, pomôcky, špeciálne terapie, bezbariérové bývanie, jednoduchší pohyb alebo iné, pre konkrétneho človeka nevyhnutné veci. Pri každom príbehu vidíte celkovú sumu, ktorú príbeh potrebuje, aj aktuálnu výšku finančných prostriedkov, ktorou už darcovia prispeli. Prispieť je veľmi jednoduché a aj vďaka vám sa konkrétny človek posunie na ceste za lepším životom!
Vaneska Hric sa poteší rehabilitáciám
0,00  z 2 000,00 
ešte 8 mesiacov
Vanesa Hric

Šikovné a statočné dievčatko – to je Vaneska, ktorej diagnostikovali detskú mozgovú obrnu. Po cvičeniach, terapiách a rehabilitačných pobytoch sú u nej vidieť veľké pokroky. Práve na tie chce využiť vyzbierané financie. Vďaka tejto pomoci sa môže posunúť opäť o ďalší krok vpred.

Tadeáš potrebuje finančnú pomoc na rehabilitačný pobyt
0,00  z 910,00 
ešte 8 mesiacov
Tadeáš Harček

Tadeáško je bojovník, ktorému sa darí vyhrávať nad negatívnymi prognózami. Je za tým množstvo úsilia, cvičení a rehabilitácií. Vďaka nim napreduje a posúva sa vpred. Vyzbierané príspevky využijeme na ďalší rehabilitačný pobyt a cvičenie v špeciálnom obleku Therasuit. 

Emmka potrebuje vašu pomoc
0,00  z 5 000,00 
ešte 8 mesiacov
Emma Schwarcová

Emmka prišla na svet príliš skoro a hrozilo, že to nezvládne. Je to však veľká bojovníčka, ktorá zabojovala vtedy a bojuje dodnes. Vyzbierané financie poputujú na terapie a rehabilitačné pobyty, vďaka ktorým sa môže toto predčasniatko posunúť vpred.

Peter Kecskes po havárii potrebuje rehabilitácie
0,00  z 10 000,00 
ešte 7 mesiacov
Peter Kecskés

Petrov život sa zmenil v sekunde. Po havárii upadol do kómy, pričom lekári nepredpokladali, že sa z nej zobudí. Otec rodiny svoj boj o život vyhral, ale teraz potrebuje intenzívne rehabilitovať. Príspevky od darcov tak poputujú na ďalšie terapie a cvičenia.

Damián s Downovým syndrómom potrebuje pomoc
0,00  z 2 900,00 
ešte 8 mesiacov
Damián Paľuch

Damián je chlapček s Downovým syndrómom, ktorý potrebuje pomôcť s financovaním rehabilitácií. Práve tie ho na jeho životnej ceste posúvajú vpred.

Adam Plch potrebuje rehabilitácie
1 085,00  z 8 000,00 
ešte 8 mesiacov
Adam Plch

Adamko má na Slovensku neliečiteľnú chorobu – Duschenovu svalovú dystrofiu. Naším jediným snom je, aby čo najdlhšie chodil a trávil čas so svojimi blízkymi. Vďaka vám mu budeme môcť zakúpiť rehabilitácie a mobilné pomôcky, ktoré aktuálne veľmi potrebuje.

Hugo je usmiaty chlapček s viacerými diagnózami, ktorý potrebuje pomôcť s financovaním rehabilitácií.
0,00  z 3 000,00 
ešte 8 mesiacov
Hugo Kováč

Hugo je usmiaty chlapček s viacerými diagnózami, ktorý potrebuje pomôcť s financovaním rehabilitácií.  Momentálne nechodí ani nerozpráva, ale chuť napredovať a učiť sa mu určite nechýba.

Šimon Sabol s nevyliečiteľnou chorobou potrebuje pomoc
0,00  z 5 000,00 
ešte 8 mesiacov
Šimon Sabol

Šimonkovi diagnostikovali závažné nevyliečiteľné ochorenie – mukopolysacharidózu. Nie je pre neho jednoduché cestovať mestskou hromadnou dopravou, preto by sa nám zišiel automobil. Zároveň by sme potrebovali pomôcť s nákupom rehabilitačných pomôcok a hračiek.

APPA Sonička Koniarová počas rehabilitácie
1 060,00  z 4 000,00 
ešte 8 mesiacov
Soňa Koniarová

Môj život poznačil ojedinelý genetický syndróm, pre ktorý zaostávam v psychomotorickom vývoji. Snažím sa ale všetko podstatné dohnať. Prostredníctvom terapií a cvičení sa mi to darí, no potrebujem pomôcť s ich financovaním. Verím, že aj s vašou pomocou začnem raz rozprávať.

Člen Klubu APPA Lipták potrebuje terapiu kmeňovými bunkami
915,00  z 9 000,00 
ešte 8 mesiacov
Jozef Lipták

Jožko zápasí s viacerými ťažkými diagnózami. Príspevky poputujú v jeho prípade na terapiu kmeňovými bunkami, ktorá môže zlepšiť jeho zdravotný stav.

Sebastián potrebuje špeciálny kočík
0,00  z 1 225,00 
ešte 8 mesiacov
Sebastián Malagyi

Výlety do prírody majú na každého človeka blahodárny vplyv. Sebinko, ktorému diagnostikovali lisencefáliu a DMO, by rád zvládol aj náročnejší terén. Potrebuje preto špeciálny kočík.

Bojovník Luka potrebuje rehabilitácie.
30,00  z 1 000,00 
ešte 8 mesiacov
Luka Klokoč

Luka je úžasný chlapček, ktorého život je však spojený s mnohými bojmi a zdravotnými problémami. Vyzbierané financie poputujú na jeho ďalšiu liečbu, teda na rehabilitácie, operácie, lieky či nákup zdravotných pomôcok.

Vaneska má silný hypotonus a veľkým problémom je u nej tiež príjem stravy.
0,00  z 300,00 
ešte 8 mesiacov
Vanesa Garajová

Malá bojovníčka Vaneska má silný hypotonus a problémom je u nej tiež príjem stravy. Vyzbierané financie využijeme na terapie – Vojtovu metódu a orofaciálnu stimuláciu, vďaka ktorým sa môže posunúť o ďalší krok vpred.

Eliška prišla na svet prišla s diagnózou Downov syndróm
125,00  z 1 300,00 
ešte 8 mesiacov
Eliška Bačkayová

Eliška prišla na svet prišla s diagnózou Downov syndróm. Aby mohla žiť čo najviac plnohodnotný život, potrebuje absolvovať rôzne terapie a cvičenia. Vďaka vyzbieraným financiám bude môcť absolvovať ďalší rehabilitačný pobyt.

Vďaka vylepšenému vozíku môže byť viac samostatný
0,00  z 5 245,00 
ešte 8 mesiacov
Jozef Matys

Jozef Matys je mladý muž, ktorému skok do bazéna prevrátil život naruby. Zlomenina krčných stavcov priniesla diagnózu kvadruparéza – ochrnutie všetkých štyroch končatín.

Juraj potrebuje financie na rehabilitácie
70,00  z 6 000,00 
ešte 8 mesiacov
Juraj Durnek

Snažíme sa vyzbierať finančné prostriedky pre Juraja, ktorý potrebuje rehabilitovať, aby sa mohol posunúť vpred. Jeho cieľom je zdvihnúť hlavičku od podložky a postupne začať štvornožkovať.

Potrebuje podstúpiť terapiu kmeňovými bunkami
0,00  z 2 500,00 
ešte 8 mesiacov
Filip Bartoš

Vaše príspevky by sme chceli použiť na ďalšiu terapiu kmeňovými bunkami. Tú by mal Filipko absolvovať po štyroch mesiacoch, teda začiatkom augusta, aby bolo vidieť efekt.

Nikolaj s Downovým syndrómom potrebuje pomoc
0,00  z 1 500,00 
ešte 7 mesiacov
Nikolaj Líška

Nikolaj patrí medzi deti, ktoré prišli na svet s Downovým syndrómom. Preto potrebuje intenzívne rehabilitovať. V jeho snahe by mu veľmi pomohol rehabilitačný pobyt v HENDI CENTRE, na ktorý sa aktuálne snaží získať potrebné financie.

Bojovník Vladko Ševčovič Dominik potrebuje rehabilitovať.
0,00  z 3 000,00 
ešte 8 mesiacov
Vladimír Ševčovič

Genetické výsledky ukázali, že Vladko trpí genetickou mutáciou 15q13.3. S týmto ochorením sa spája mnoho zdravotných komplikácií. Pravidelne absolvuje rôzne terapie, za ktorými musí často cestovať. Všetky príspevky poputujú na ďalšie rehabilitácie, ktoré tento malý bojovník potrebuje.

Lujza má problémy s rečou aj chôdzou. Lekári jej odporučili, aby rehabilitačné pobyty absolvovala štyrikrát za rok
160,00  z 3 000,00 
ešte 8 mesiacov
Lujza Bartková

Lujze veľmi pomáhajú rehabilitačné pobyty. Aktuálne má problémy s rečou aj chôdzou, takže potrebuje na sebe pracovať. Lekári jej odporučili, aby pobyty absolvovala štyrikrát za rok, čo je pre rodinu bez pomoci druhých finančne nereálne.

Statočný Dominik bojuje s ťažkým ochorením SMA.
200,00  z 3 000,00 
ešte 8 mesiacov
Dominik Holka

Statočný Dominik bojuje s ťažkým ochorením SMA. Okrem liečby komunikatívnemu chlapcovi veľmi prospievajú aj rehabilitačné pobyty, potrebuje však pomoc s ich financovaním.

Martinke pomáhajú canisterapie
0,00  z 750,00 
ešte 7 mesiacov
Martina Pekárková

Martinkin zdravotný stav ovplyvnil vírus. Dievčatko bojuje s obrovským strachom z ľudí aj zo zvukov. Zároveň potrebuje spevniť svaly a zlepšiť hrubú a jemnú motoriku. Veľmi jej pomáhajú terapie vo Physio Canis, kde svoj strach prekonáva vďaka psíkom.

Viktória s Rettovým syndrómom
0,00  z 1 000,00 
ešte 7 mesiacov
Viktória Peťovská

Viki potrebuje intenzívne rehabilitovať. Diagnostikovali jej totiž Rettov syndróm, ktorý sprevádzajú viaceré zdravotné komplikácie. Aby sa jej nezhoršila skolióza a zároveň zlepšila chôdza, musí na sebe tvrdo pracovať.

Andrej potrebuje rehabilitácie
0,00  z 2 000,00 
ešte 8 mesiacov
Andrej Masarovič

Príspevky poputujú na ďalšie terapie pre 15-ročného Andreja, ktorý bojuje s viacerými vážnymi diagnózami. Vďaka rehabilitáciám sa môže raz stať aspoň čiastočne samostatným.

Sára Micháliková potrebuje pomoc
140,00  z 8 000,00 
ešte 7 mesiacov
Sára Micháliková

Usmievavé dievčatko musí podstupovať rôzne terapie, aby sa mohlo posunúť o ďalší krok vpred. Zároveň by chcelo absolvovať aj intenzívny rehabilitačný pobyt, ktorý si ale rodina nemôže dovoliť. Potrebuje tak vašu pomoc.

Mladá žena Katarína s DMO potrebuje pomoc
10,00  z 4 000,00 
ešte 8 mesiacov
Katarína Račáková

Som mladá žena s diagnózou detská mozgová obrna – kvadruspastická forma. Aby som mohla aj naďalej zostať samostatnou, potrebujem pravidelne cvičiť a rehabilitovať. Vyzbierané príspevky využijem na ďalšie potrebné terapie.

Šimon s nízkym vzrastom potrebujem liek
0,00  z 14 000,00 
ešte 8 mesiacov
Šimon Tkáč

Šimonko trpí achondropláziou. Získanú sumu použijeme na zaplatenie inovatívneho lieku Voxzogo, ktorý mu pomôže narásť a ktorý ho zbaví aj ďalších zdravotných problémov. 

Aj váš príbeh môže byť na tomto mieste...

Všetci členovia Klubu APPA môžu uverejniť svoje príbehy a získať tak finančnú podporu od sponzorov a darcov.

Neváhajte a staňte sa aj vy členom Klubu APPA.

Buďte neustále informovaní...

Prečítajte si vždy aktuálne informácie o aktivitách a projektoch APPA priamo vo vašej e-mailovej schránke.

Sledujte nás
Kontakt
Kde nás nájdete?

Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Floreát Ideapark, Krajinská cesta 32
921 01 Piešťany

Fakturačné údaje

Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Na medzi 2/a, 831 06 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 42 173 809 / DIČ: 202 306 9620

Bankové spojenie

Tatra Banka, a.s.
Hodžovo nám. 3, 810 00 Bratislava
BIC / SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK98 1100 0000 0029 2982 6898

Pay by Square

Pomoc je naše poslanie.

© 2009 - 2024 APPA / Všetky práva vyhradené / design & development by eduardjanosik.com

Buďte neustále informovaní...

Prečítajte si vždy aktuálne informácie o aktivitách a projektoch APPA priamo vo vašej e-mailovej schránke.