Generis Bicykle

Bicykle a trojkolky na mieru

– radosť z pohybu a benefit kvalitnej rehabilitácie dohromady

Deti milujú trojkolky – sú to obvykle prvé dopravné prostriedky, na ktorých sa vozia samé. Aj deti, ktoré si do vienka doniesli nejaký druh telesného postihnutia ich milujú, len na rozdiel od trojkoliek pre zdravé deti, ich potrebujú prispôsobiť svojim možnostiam a potrebám. Na špeciálne upravenej trojkolke sa potom samé, alebo s pomocou doprovodu vozia a rehabilitujú zároveň. Je to zábavná, nenútená forma, ktorá ich baví a do ktorej ich nikto nemusí nútiť. Rehabilitácia na trojkolke je buď aktívna – ak je dieťa schopné sa posúvať samé, alebo pasívna, keď je pohyb rúk či nožičiek vyvolávaný práve pohybom trojkolky.

Dospelí zasa milujú bicykle. Bicyklovanie sa v posledných rokoch stalo mimoriadne populárnym a rozšíreným športom. Vďaka trojkolkám či tandemovým bicyklom pre dospelých, nemusia byť ani ľudia s postihnutím z tejto športovej aktivity vylúčení. Podľa ich špecifických potrieb sú na výber rehabilitačné trojkolky pre dospelých, tandemové bicykle, či trojkolky pre dvoch.

Firma Generis takéto špeciálne trojkolky či bicykle vyrába na zákazku. Zameriava sa na vývoj a výrobu kusových a malosériových špeciálnych bicyklov s ručným alebo nožným pohonom. Okrem toho ponúka aj špeciálne komponenty.

Trojkolky či bicykle od firmy Generis sú nielen kvalitné, jedinečné, prispôsobené konkrétnemu užívateľovi, jeho stavu a schopnostiam, ale s rôznymi doplnkami, a farebnosťou sú aj veľmi pekné. Nakoniec, veď posúďte sami. Ide jar a tak máte možnosť dopriať Vášmu dieťaťu či príbuznému radosť z pohybu na čerstvom vzduchu skombinovanú s kvalitnou rehabilitáciou. Čo ešte? No hádam už len vybrať farbu a doplnky a vyrážame von.

GENERIS s.r.o.

www.generis.sk

www.facebook.com/generis.sk

info@generis.sk

+ 421 918 902 534