Partneri pre členov Klubu APPA

Vybraní partneri, u ktorých môžete čerpať financie. Ponúkajú výrobky a služby pre uľahčenie, skvalitnenie života hendikepovaných.

Rehabilitácie a kúpele

Centrum Svetielko poskytuje komplexné rehabilitačné služby,  primerané a odborné vzdelávanie viacnásobne postihnutým deťom.

Centrum intenzívnej terapie zamerané na neurorehabilitáciu certifikovanými metódami TheraSuit, Bobath NDT, Vojta, AZH, GIGER MD a klasickej fyzioterapie pre deti, mládež a dospelých.

delfinoterapia

Delfínoterapia je jedna z najúčinnejších metód z animoterapií. Ide o špeciálne upravený a kontrolovateľný kontakt človeka s delfínom. Má pozitívny vplyv na celkovú psychickú pohodu a vyrovnanosť človeka.

Denné centrum poskytuje deťom s neurologickými poruchami pohybu NDT Bobath koncept, kineziotaping, fototerapiu, masáže a oxygenoterapiu pod dohľadom vyškolených fyzioterapeutiek.

Neurorehabilitácia s intenzívnou pohybovou terapiou pozitívne ovplyvňuje choroby nervového systému a spomaľuje zhoršovanie neurodegeneratívnych ochorení.

possibilitas

Rehabilitácia v centre Possibilitas je zameraná na intenzívne cvičenie programom Therasuit a iných doplnkových terapií, ktoré sú vždy naplánované individuálne pre každého klienta.

RENONA REHABILITATION – Rehabilitácia pre deti aj dospelých.

RENONA REHABILITATION – Rehabilitácia pre deti aj dospelých.

Centrum intenzívnej terapie poskytuje možnosť intenzívnej alebo individuálnej rehabilitácie a ďalších doplnkových služieb.

Centrum komplexných služieb pre deti a dospelých so zdravotným znevýhodnením, rehabilitácia /TheraSuit metodika/

Termálne kúpele zamerané na choroby pohybového ústrojenstva, zápalové ochorenia centrálneho nervového systému, nervovo-svalové degeneratívne choroby.

Ubytovanie

Ubytovanie - Bezbarierový apartmán

Ubytovanie v útulnom apartmáne v súkromí s možnosťou ubytovania pre 3 až 4 osoby.
Exkluzívne len na stránke APPA.

Ubytovanie - Apartmán Lodenica

Ubytovanie v luxusnom apartmáne v Piešťanoch.
Exkluzívne len na stránke APPA.

Gasthaus Piešťany

Ubytovanie v súkromí, v kompletne zariadených bytoch v novopostavenom penzióne v pokojnej časti svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany.

Komfortné ubytovanie v Piešťanoch.

Zdravotné a rehabilitačné pomôcky

ARES

Riešenia na odbúranie architektonických bariér pre hendikepovaných na mieru, schodolezy, stropné zdviháky a úpravy automobilov pre ZŤP.

Rehabilitačné detské trojkolky, tandemy, handbike, prototypy, zákazková výroba

Predaj a servis mechanických invalidných vozíkov KURY vyrobených a certifikovaných v EÚ. Komplexné poradenstvo pri výbere vozíka. Viac ako 15 000 predaných vozíkov na Slovensku a spokojnosť našich zákazníkov sú našou vizitkou.

Letmo rieši technické aspekty života vozičkárov. Od najlacnejších plne hradených vozíkov, po prémiové modely pre vrcholovo aktívnych užívateľov. S témou vozíkov však spája aj správne sedenie, riešenia prekonávanie bariér a zdvíhania.

maser-sk

Špecialisti na výrobu a predaj kvalitného vybavenia pre masérov, fyzioterapeutov a wellness za prijateľnú cenu. Vyrába produkty pod vlastnou značkou Lipt.

Poradenské centrum pre nezáväznú bezplatnú konzultáciu individuálnych požiadaviek na ortotické vybavenie pacientov a riešenie mobility pacientov s neuromuskulárnym postihnutím.

Výroba kyslíkových a dusíkových vyvíjačov a plniacich staníc. Výhradný distribútor kyslíkových koncentrátorov značky DeVilbiss (predaj, prenájom, servis).

Podotech

Výroba ortopedicko-protetických pomôcok a individuálne riešenia z oblasti podológie, ortotiky, protetiky, ale aj iných kompenzačných a zdravotníckych pomôcok.

Rehabilitačné pomôcky pre deti, dospelých i seniorov.

Špecialisti v ponuke jedinečných pomôcok pre rozvoj zmyslového vnímania, pohybových, poznávacích a rečových schopností u detí, dospelých a seniorov.

Internetový obchod s logopedickými pomôckami pre deti a dospelých so senzomotorickými poruchami.

Plošina, schodolez, sedačka, stropný zdvihák?
Sme tu pre Vás už 20 rokov, Váš slovenský výrobca.

Bezdotykové ovládanie počítačov, špeciálne programy, náhradná komunikácia, nácvik jemnej motoriky.

Firma s 27 ročnou históriou, ktorá sa zaoberá predajom a servisom mechanických a elektrických vozíkov, skútrov, kočíkov, stoličiek a chodítok

E-shop zameraný na zdravotnícke a rehabilitačné pomôcky, domáce lekárenské prístroje a biolampy

Velcon - bezbariérové riešenia

Bezbariérové riešenia na schodiská a prekážky, stropné zdvíhacie zariadenia, zdvíhacie zariadenia do auta

Odborníci, špeciálne výkony

Operácia metódou Ulzibat v poľskom Krakove.

CENTRUM HBO
Bratislava – Ružinov
Liečba 100% kyslíkom v prostredí zvýšeného tlaku v 12-miestnej hyperbarickej komore.

Právne služby a poradenstvo

Právna kancelária, odškodnenie z dopravnej nehody, pracovného úrazu a z iného protiprávneho konania.

Komisár sa podieľa na ochrane práv osôb so zdravotným postihnutím, podporou a presadzovaním práv priznaných osobe so zdravotným postihnutím medzinárodnými zmluvami, ktorými je Slovenská republika viazaná.