Charitatívny detský stolový kalendár

Sú krásne a krehké a tak, ako všetky deti, chcú byť šťastné. O to sa snažíme v projekte s názvom Charitatívny detský kalendár. Výťažok z predaja kalendára putuje na podporu detí z fotografií. Autorkou projektu je fotografka Katarína Rogelová Husenicová a patronát nad projektom prijala Adela Banášová.

Stolov7 kalend8r 2019

2019 – rok splnených prianí

O čom snívajú deti z nášho charitatívneho kalendára? Deti, ktorým okrem zdravia chýba aj mnoho ďalších vecí, ktoré sú pre ich rodiny nedostupné? Každý týždeň nájdete pri fotografii prianie, splnenie ktorého by v očkách detí rozsvietilo iskierku šťastia.

Keďže sa kalendár na rok 2019 nesie v duchu splnených prianí, každý týždeň na našom Facebooku predstavíme príbeh dieťaťa, ktorý sa nachádza v konkrétnom týždni a zdieľaním pomôžeme nájsť čo najviac darcov na splnenie jeho sna. Rovnako aj v našom mesačnom newslettri prinesieme upozornenie na príbehy nasledujúceho mesiaca.

Autorka projektu Katka Rogelová-Husenicová

Vyštudovala fotografiu na strednej priemyselnej škole a fotografovaniu sa profesionálne venuje viac ako 20 rokov. Svoj prvý charitatívny kalendár nafotila s deťmi z detského domova Studienka. V jej charitatívnych aktivitách ju podporoval aj Karol Kállay. Napriek tomu, že má doma štyri vlastné deti, každý rok si nájde čas na „naše“ – inak obdarené detičky. A vie to s nimi naozaj skvele a každý rok im dokáže vyčariť úsmev na tvári. Nakoniec, veď posúďte sami – šiesty APPA kalendár držíte práve v rukách.

Ukážka kalendára Rok splnených prianí 2019