Diana Kankulová

Kreatívna duša, ktorá potrebuje pravidelné rehabilitácie

Volám sa Diana a som 34-ročná žena, ktorej život poznačila detská mozgová obrna (DMO). Mojím každodenným spoločníkom je tak invalidný vozík. Som však presvedčená, že život každého jedného z nás je obrovským Božím darom, ktorý je potrebné chrániť. Preto som vyštudovala vysokú školu zameranú na sociálnu prácu, keďže k tejto oblasti mám veľmi blízko.

Mojou veľkou vášňou je písanie. Som autorkou dvoch knižných diel – Plytký dych a Šach s DMO. V pláne mám ešte tretiu knihu, tento raz o canisterapii. Medzi moje ďalšie záľuby patrí prechádzka so psom, počúvanie kresťanskej hudby, stretávanie sa s mladými ľuďmi, no taktiež si rada píšem s mojimi čitateľmi .

Z rodinných dôvodov som sa presťahovala bližšie k mojim terapeutom a fyzioterapeutom. Keďže moja mama už nie je medzi nami, som na ich služby odkázaná prakticky neustále. Inak mám veľmi silné bolesti.

Fyzioterapia mi neskutočne pomáha, rovnako ako aj canisterapia. Avšak na to, aby som ich mohla absolvovať v pravidelných intervaloch, potrebujem finančnú pomoc. Preto Vás chcem zo srdiečka poprosiť o podporu pomocou príspevku do nadácie APPA.

Vopred ďakujem všetkým, ktorí sa rozhodnú pomôcť.
Diana

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Diana Kankulová

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia