Gavendová Klaudia

Klaudia potrebuje intenzívne rehabilitácie

Som 11-ročná slečna s diagnózou DMO. Bohužiaľ nôžky a rúčky ma neposlúchajú, takže som úplne závislá na maminke. Pomáha mi jesť, piť, rehabilitovať. Invalidný vozík je mojim každodenným spoločníkom. Potrebujem stálu opateru.

Po narodení bolo do 6 mesiaca všetko v poriadku, až kým som sa vôbec nesnažila pohybovať a robiť iné veci ako zdravé deti. Hypotonická forma DMO mi to nedovolila.

Cvičenia a rehabilitácie v HENDI CENTRE aspoň trikrát do roka sú moja jediná nádej. Sme s maminkou samé, takže je nereálne bez dobrých darcov vyzbierať sumu na liečenie. Cvičíme aj doma, ale to nie je dostačujúce. Viem sa plaziť, no to je bohužiaľ všetko, čo dokážem. Veľmi chcem bežkať. Verím, že po niekoľkých rehabilitáciách v HENDI CENTRE dokážem ešte viac, vďaka dobrým darcom a príspevkom.

Ďakujem Vám.

Klaudinka

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Gavendová Klaudia

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia