Sebastián Stamati

Mama prosí o pomoc pre svojho synčeka s autizmom

Sebik sa narodil v roku 2016 ako vytúžené bábätko. Počas tehotenstva aj po pôrode bolo všetko v poriadku. To sa ale zmenilo v čase, keď mal 15 mesiacov. Po očkovaní prestal reagovať, rozprávať, chodiť aj vnímať. Rozpadol sa nám svet – doslova. Dlhoročný vzťah s jeho otcom sa skočil pod tlakom a stresom z toho, čo sme museli riešiť.

Sebikovi lekári diagnostikovali detský autizmus a expresívnu poruchu reči. V súčasnosti má šesť rokov, stále nerozpráva, no veľmi sa o snaží. Robím všetko pre to, aby som mu zabezpečila potrebnú pomoc a rehabilitácie.

Pre matku samoživiteľku to ale vôbec nie je jednoduchá situácia. Náklady na terapie, pomôcky, centrá sú pre jednu osobu skrátka neúnosné. Sebik má však len jednu šancu, kým je malý, a čas uteká. Za svoje milované dieťa preto bojujem zo všetkých síl.

Chcem vás poprosiť o pomoc pre Sebika. Každé jedno euro sa počíta a každé jedno euro nám veľmi pomôže.

Ďakujeme!

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia