Vilko Ďuráč

Potrebuje intenzívne rehabilitovať

Ahojte, volám sa Vilko. Pýtal som sa na svet veľmi skoro. Už mám 2 rôčky. Za ten čas som musel veľa zvládnuť. Maminke som sa narodil v 33. týždni a vážil som len 1600 g. Keď som sa už ako-tak spamätal, moja maminka boj o život prehrala.

Ale, mám maminku Janku, moju tetu, ktorá sa o mňa veľmi pekne stará, aj keď nechcem papať. Aktuálne mám len 7 kg. Spolu s maminou a mojím malým bratancom sa veľa smejeme, hráme a cvičíme Vojtovu a Bobathovu metódu. Už zvládam štvornožkovanie, a to celkom rýchlym tempom, aj chodenie popri nábytku je hračka. Zbieram odvahu postaviť sa a urobiť prvé kroky. Veľmi zle vidím, a preto ma začiatkom septembra čaká operácia očí.

Potrebujem intenzívne cvičiť a rehabilitovať, preto by som vašu pomoc využil na rehabilitáciu pre najmenších. Ďakujem, že mi pomôžete postaviť sa na nohy.

Vilko a maminka Janka

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Vilko Ďuráč

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia
Kučák Ľubomír
Voržáčková Sabina
Lukáš Kubovič