Vilko Ďuráč

Potrebuje intenzívne rehabilitovať

Ahojte, volám sa Vilko. Pýtal som sa na svet veľmi skoro. Už mám 2 rôčky. Za ten čas som musel veľa zvládnuť. Maminke som sa narodil v 33. týždni a vážil som len 1600 g. Keď som sa už ako-tak spamätal, moja maminka boj o život prehrala.

Ale, mám maminku Janku, moju tetu, ktorá sa o mňa veľmi pekne stará, aj keď nechcem papať. Aktuálne mám len 7 kg. Spolu s maminou a mojím malým bratancom sa veľa smejeme, hráme a cvičíme Vojtovu a Bobathovu metódu. Už zvládam štvornožkovanie, a to celkom rýchlym tempom, aj chodenie popri nábytku je hračka. Zbieram odvahu postaviť sa a urobiť prvé kroky. Veľmi zle vidím, a preto ma začiatkom septembra čaká operácia očí.

Potrebujem intenzívne cvičiť a rehabilitovať, preto by som vašu pomoc využil na rehabilitáciu pre najmenších. Ďakujem, že mi pomôžete postaviť sa na nohy.

Vilko a maminka Janka

Chcem pomôcť

Systém bezhotovostnej platby CardPay

Vilko Ďuráč

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Liliana Kleinová
Vilko Ďuráč
Samuel Zborovančík
Róbert Bognár
Gavendová Klaudia