Rehabilitačné pobyty

Michal Herich

Sme rodičia zdravotne postihnutého syna, ktorého hlavnou diagnózou je ťažká forma DMO. Miško prišiel na svet pred štyrmi rokmi, po ťažkom pôrode mu zostal trvalo poškodený mozog.

Potrebuje našu 24-hodinovú starostlivosť, keďže je ležiaci, nedokáže samostatne sedieť, nerozpráva, je plienkovaný, papá mixovanú stravu. Od narodenia cvičíme Vojtovu metódou a absolvujeme rôzne terapie ako je canisterapia, hipoterapia, plávanie a mnoho ďalších. Ako trojročný bol prvýkrát v rehabilitačnom centre Adeli, kde cvičil v špeciálnom obleku.

Tieto cvičenia významne pomáhajú v zlepšení jeho zdravotného stavu, ale treba ich pravidelne opakovať. Pretože sú finančne náročné, oslovujeme rôzne nadácie, sponzorov a súkromné osoby, aby nám pomohli pri financovaní. Jednou z možností je aj darovanie 2% z daní. Z týchto peňazí môžu byť financované Miškove rehabilitačné pobyty. Ak by ste sa rozhodli pomôcť nášmu bojovníkovi, aby mohol naďalej pokračovať v rehabilitáciách, budeme Vám veľmi vďační.

Miškovi rodičia Martina a Radoslav.

Ďakujeme.

Michal Herich - APPA
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.