Noémi Szénásiová

Potrebuje rehabilitácie a Motomed

Volám sa Mária a som matkou 13-ročnej Noémi. Noémi sa narodila pridusená a v dôsledku toho mala po narodení ťažký opuch mozgu a následne vážne diagnózy: detská mozgová obrna, mikrokránia, epilepsia, spastická kvadruparéza. Keď mala Noémi skoro štyri roky, zostala som na jej výchovu sama. Žijeme len z opatrovateľského príspevku.

Noémi od malička stále rehabilituje, už sme absolvovali veľa terapii u nás, aj v zahraničí. Tieto terapie jej pomáhajú, zlepšila sa hlavne po mentálnej stránke.

Noemka absolvovala pred vyše rokom ťažkú operáciu bedrového kĺbu a šliach a pred dvoma mesiacmi mala ďalšiu operáciu, lebo jej vyberali dlahu a skrutky. Pomaly sa zotavuje a potrebuje intenzívne terapie, ktoré sú pre mňa finančne náročné. Pretože potrebuje aj každodenne rehabilitovať, na rozhýbanie jej bedrového kĺbu a na zabránenie skracovania šliach, by jej veľmi pomohol Motomed.

Ďakujem zo srdca  za akúkoľvek pomoc v mene mojej dcérky Noémi.

Noémi Szénásiová
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.