Pfeifferová Michaela

Môj sen je chodiť

Dobrý deň, chcem sa s Vami podeliť o môj životný príbeh. Volám sa Michaela Pfeifferová, pochádzam z Michaloviec a mám 21 rokov. Narodila som sa v 8. mesiaci tehotenstva. So sestrou sme boli v inkubátore, oživovali nás, sestra je zdravá, ale ja mám detskú mozgovú obrnu a som na invalidnom vozíku.

Mám za sebou dve operácie, v štyroch rokoch mi operovali šľachy a v jedenástich pod kolenami. Od malička sme pochodili množstvo kúpeľov – bola som v Číži, v Šaci, v Dunajskej Lužnej, v Kováčovej, v Sobranciach a teraz naposledy v ADELI Medical Center v Piešťanoch. Tento pobyt mi veľmi pomohol a bolo vidno výsledky. Lenže pobyt treba absolvovať opakovane a pre nás je to finančne náročné. Rodičia sa rozviedli, mamka je so mnou na opatrovateľskom a nedokáže mi tie rehabilitačné pobyty zabezpečiť, aj keď ich tak veľmi potrebujem k svojmu životu. Doma cvičím každý deň.

Mojou nádejou je Svetielko v Prešove, to je podobné ako ADELI. Vďaka týmto rehabilitáciám by som mohla byť samostatná a žiť plnohodnotný život.

  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Pfeifferová Michaela

Nastavte výšku vašej podpory

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.

Môžete pomôcť aj ďalším

Filip Ondrišeje
Zille Mátyás
Veselska Nikol
Timotej Baláž
Alex Kiss
Renáta Húšťavová
David Gabris
Adam Agh
Pfeifferová Michaela
Nikoleta Sarvašová
Marek Čižmár
Sophia Tichá
Mišeje Martin
Maxim Bereš
Dominik Gajdoš
Viktor Pamula
Viktor Vicena
Natalia Moravčíková
Sofia Lipová