Pfeifferová Michaela

Môj sen je chodiť

Dobrý deň, chcem sa s Vami podeliť o môj životný príbeh. Volám sa Michaela Pfeifferová, pochádzam z Michaloviec a mám 21 rokov. Narodila som sa v 8. mesiaci tehotenstva. So sestrou sme boli v inkubátore, oživovali nás, sestra je zdravá, ale ja mám detskú mozgovú obrnu a som na invalidnom vozíku.

Mám za sebou dve operácie, v štyroch rokoch mi operovali šľachy a v jedenástich pod kolenami. Od malička sme pochodili množstvo kúpeľov – bola som v Číži, v Šaci, v Dunajskej Lužnej, v Kováčovej, v Sobranciach a teraz naposledy v ADELI Medical Center v Piešťanoch. Tento pobyt mi veľmi pomohol a bolo vidno výsledky. Lenže pobyt treba absolvovať opakovane a pre nás je to finančne náročné. Rodičia sa rozviedli, mamka je so mnou na opatrovateľskom a nedokáže mi tie rehabilitačné pobyty zabezpečiť, aj keď ich tak veľmi potrebujem k svojmu životu. Doma cvičím každý deň.

Mojou nádejou je Svetielko v Prešove, to je podobné ako ADELI. Vďaka týmto rehabilitáciám by som mohla byť samostatná a žiť plnohodnotný život.

Pfeifferová Michaela
  • Chcem pomôcť

    Systém bezhotovostnej platby CardPay

Nastavte výšku vašej podpory v €

0

Sumu zadávate v eurách. Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania a všeobecnými zmluvnými podmienkami www.appa.sk. V ďalšom kroku budete presmerovaný na zabezpečenú stránku Tatra Banky, kde bezpečne vyplníte vaše platobné údaje.